Continuarea discutiei

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
ElPedras
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 28 Apr 2011, 15:23

20 Nov 2011, 13:39

liviu, esti sigur ca Poltergeist era nick-ul celui care voia sa faca demo iar eu nu l-am lasat? Se poate sa nu vb despre aceeasi persoana. Nu-mi aduc aminte de discutia cu Poltergeist, nu cred ca i-am dat ban permanent. Obisnuiesc sa dau kick celor care fac idle pe server, iar daca nu inteleg dau ban, in aparenta permanent, ca dupa asta sa ii dau unban. In fine, iarasi se aduce in discutie suspendarea mea ca admin, sau remove... daca continui pe aceiasi idee cum ca eu as face si-as drege tot ce e rau pe pepo, consider ca ai o problema cu mine. Mi-am dorit adminu' asta ca sa pot schimba hartile, sau kick, ban, hack la cei care is codati, nu ca sa-ti dau eu tie exlicatii!! Mai de fiecare data am postat un demo, sau am avut un demo facut cu cel care a incalcat vreo regula, nu am abuzat de accesul la admin asa cum admiti tu. Daca sunt asa o pacoste, iar tu nu mai incapi de server de mine, spune-mi te rog, ca trec intr-o zi pe la g1, cer returnarea sumei de bani, deoarece cineva imi cauta nod in papura, iar in cele din urma o sa-l gaseasca, ca oricine greseste.

Cred ca esti obisnuit ca in momentul in care atragi atentia unui admin de pe vre-un server ala sa plece capul si sa tremure, cred ca te-ai obisnuit prost. Dezobisnuieste-te, educa-te in asa fel incat sa nu provoci inutil pe cineva. Inca o suspendare a accesului meu si va fac plangere la protectia consumatorului, poate asa o sa te invete cineva ca ceea ce faci tu e abuz, nu ce fac eu. Cand gresesc e ok sa mi se atraga cineva atentia, dar nu ma hartui ca nu ne cunoastem asa de bine incat sa ne permitem orice. (nu vreau sa ma cert cu nimeni, ci doar vreau sa joc un joc si sa alung niste codati)

In concluzie, domnule admin liviu, daca ai ceva util de prezentat, de spus sau de remarcat, da un reply, altfel te rog frumos sa ma lasi in pace.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

20 Nov 2011, 14:01

Mr Pedras da tu vad ca traiesti in alta lume..daca iei o pereche de chiloti si ii porti te duci la magazin si ceri bani inapoi?

Sa fim bine intelesi daca iti pierzi adminul nimeni nu iti returneaza nici o suma de bani
Noi nu suntem si consilieri psihologici imi pare rau..asa ca ai grija de adminul ala al tau.

Accesul la hack il vei avea atunci cand vei invata sa vb frumos pe server si cand nu mai banezi userii afk..nust unde ai vazut tu regula asta.
Nu mai trai dupa regulilele tale si supune te la cele ale sv de care apartii.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked