dovezi codati pepo (+cerere hack & bug)

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
ElPedras
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 28 Apr 2011, 15:23

30 Oct 2011, 10:16

http://uploading.com/files/d3bee4fc/pist0larul.dem/
http://uploading.com/files/fc7cc889/kudduroo.dem/
http://uploading.com/files/3a6adbd9/ICE.dem/

P.S. Inteleg regulile forumului si a serverului si va rog sa-mi repuneti accesul la hack ca nu suport codatii si pot sa-mi fac treaba mai bine, ca un ban nu-i linistesc si plus de asta, cateodata ban-ul nu are efect, ci doar il da afara de pe server (echivalentul unui kick).
User avatar
liviu
New Member
New Member
Posts: 43
Joined: 28 Mar 2011, 16:56

30 Oct 2011, 10:57

elpedras dupa ce ca e meltean pe server si habar n-are regulamentul si cum sa se comporte,mai nou ignora pe toata lumea de pe forum.e probabil a 4-a oara cand i se cere sa raspunda pt comportamentul lui pe server dupa ce in prealabil a primit o suspendare de o saptamana tocmai pt injurii si amenintari pe server.Acum iar injura si da ban-uri permanente degeaba.

viewtopic.php?f=16&t=362&p=3948&hilit=elpedras#p3948
User avatar
ElPedras
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 28 Apr 2011, 15:23

15 Nov 2011, 11:15

Amice fara suparare, nu am mai incalcat nici o regula de la suspendarea mea, in concluzie te rog sa-ti revizuiesti comportamentul in scris ("elpedras dupa ce ca e meltean pe server si..."). De injurat nu am mai injurat, iar toate ban-urile date sunt in conformitate cu regulamentul, iar dovezile pentru ban-urile date au fost postate pe server. Nu am raspuns la ce ai scris tu, pentru ca nu urmaresc forumul din lipsa de timp. Stiam de pe alte forumuri ca in momentul in care cineva iti da reply la post-ul tau, primesti mail care sa te anunte. (implementati si voi acest sistem si voi raspunde de fiecare data la fiecare reply care-l primesc). Orice ban, kick, hack care-l dau e justificat si probat prim demo-uri. Nu am timp sa stau sa fac j-de poze la demo, sa scriu care si cum a facut, fac demo, il postez, are cateva secunde pana la un minut, oricare doritor poate vedea ca nu au fost date aiurea, asa cum presupun unii. Precum am mai zis, aveti bug-uri pe server la ce tine de admin: ban-ul are rol de kick, si cu toate dat permite user-ului sa intre pe server; de multe ori, desi scris corect numele unui user serverul nu-l gaseste. Si va rog sa-mi repuneti accesul la hack. Sper sa fie inteleasa intarzierea. Spor la joc.
User avatar
liviu
New Member
New Member
Posts: 43
Joined: 28 Mar 2011, 16:56

15 Nov 2011, 12:39

toate dovezile mizeriilor pe care le faci pe server au fost de dupa suspendarea ta.Ai fost suspendat o data pentru limbaj si lipsa cunoasterii regulamentului dupa care ai continuat sa iti bati joc de server si jucatorii te-au reclamat iar.Injuri pe server ca ultimul om.Ai dat ban permanent unuia care facea demo desi iti explica ca facea demo.Ai injurat ca ultmul om pe server de o suta de ori sunt post-uri cu limbajul tau pe serevr.Astea sunt conforme cu regulamentul dupa capul tau? =)) Altii au primit remove admin la a doua abatere tu vad ca ai scapat cu tupeul si ignoranta.Avis amatorilor pe viitor ,nu raspundeti la reclamatii timp de 4 luni si scapati fara suspendari.
User avatar
ElPedras
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 28 Apr 2011, 15:23

15 Nov 2011, 20:43

daca-mi aduc bine aminte acel user de care ziceai tu ca face un demo, ii dadusem ban (dar bine-nteles nu a tinut si a reintrat), cand l-am rugat sa nu faca idle pe server (avis regulament) mi-a raspuns in 2 betze ca nu vrea sa joace si nici nu vrea sa iasa, iar discutia a ajuns in a ma ameninta ca ma va lasa fara admin, eu explicandu-i de fiecare data ca nu are voie doar sa stea pe server (mai ales stiind ca are coduri si abia astepta sa ies eu si sa intre la joc), fapt care s-a si intamplat, dupa iesirea mea, a intrat si si-a continuat distractia cu toate codurile (aim, wall...). I-am facut atunci si demo, s-ar putea sa-l mai am, daca imi zici nick-ul lui, cu mare placere ti-l dau, ca sa nu mai zici ca "indoi regulile dupa bunul plac". Iar cat tine despre injurat, in nici-ntr-un caz nu m-am mai lasat dus de val, intelegand regulile; ori cineva de acolo (g1) imi stie pass-ul si intra cu nick-ul meu, sperand ca astfel ma va lasa fara accesul la admin, ori serverul vostru nu rezerva nick-ul adminilor, iar atunci, cineva caruia nu i-am fost simpatic, incearca acelasi lucru. + ca nu am mai intrat sa joc, sau doar ca spectator de foarte foarte multa vreme, iar daca aveti log-urile de pe server, eu intru de fiecare data de pe un singur ip, si voi puteti vedea ca nu am mai intrat (de pe ip-ul de care va zic). Cat tine despre forum, faceti in asa fel incat sa primesc mail-uri cand este vorba despre mine pe mail (reclamatii, reply-uri la post-urile mele, altele si altele). Si din nou, am rugamintea la voi de a-mi da din nou accesul la hack. (si reparati ban-ul sa fie ban, nu kick).
User avatar
ElPedras
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 28 Apr 2011, 15:23

15 Nov 2011, 20:46

User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

15 Nov 2011, 23:43

Stii sa folosesti modelul de postare codati ? [LINK]
Image
© 2004-2017
User avatar
liviu
New Member
New Member
Posts: 43
Joined: 28 Mar 2011, 16:56

16 Nov 2011, 10:48

Poltergeist e numele aluia de i-ai dat ban permanent pt ca facea demo.Ia da tu recordul cu el ca vorbesti niste prostii mai mari ca tine.Si cand Hera ti-a dat ban ziceai ca te-a injurat pe server si te-a amenintat si omul a pus demo-ul in care tu il amenintai.Ia da demo-ul cu poltergeist cu coduri ca omul ti-a pus acolo si demo si poze in care tu ii dadeai ban la misto si ai abuzat de faptul ca erai admin si ala nu.Acum incerci sa te scoti cu mizerii pe care nu poti sa le probezi "ca te ameninta" si avea coduri :)) . Nu te ameninta ca omul a pus toata discutia pe forum.Ti-a zis f frumos ca face un demo iar tu i-ai dat ban permanent.Iar cu injuratura esti deosebit.Ti s-a furat parola :))) desigur. Atat poti atat zici.Astea sunt justificarile tale pt incalcarea regulamentului a doua oara dupa ce ai primit remove o saptamana in prima instanta?
User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

16 Nov 2011, 19:30

Liviu, nu ai dovezi prin care sa arati ca ElPedras a incalcat vreo regula dar, din cauza ca el s-a sesizat singur ca cineva ii stie parola, putea sa vorbeasca sa si-o schimbe... Deci, conform regulamentului, ElPedras ar trebui sa ramana fara acces !
Image
Image
User avatar
liviu
New Member
New Member
Posts: 43
Joined: 28 Mar 2011, 16:56

16 Nov 2011, 19:38

dovezile sunt in link-ul de mai sus ... sunt demult dovezile.nu mai e o intrebare daca a incalcat sau nu regulile.le-a incalcat sigur
Locked