Reclamatie al!n

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
PERVdotCOM
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 31 May 2011, 16:13
Location: Iasi
Contact:

19 Sep 2011, 23:03

Nume reclamant : KARMACOMA__
Numele adminului reclamat : AL!N
Motiv : abuz de admin
Dovezi : demo http://www.girlshare.ro/2639648
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) :
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack): 23:45 (GMT+2)

Deci, intru pe server si observ un jucator care juca cu aim. Stiind bineinteles ca pe tot serverul godz sunt cam 5 persoane care se mai dau spec sa faca un demo ( la restul nu prea le pasa ), am vazut ca era prezent si adminul al!n.

L-am rugat sa se uite pe jucatorul in cauza "BELE@" (se va gasi ulterior in sectiunea de demo-uri si dovezi acelasi demo cu reclamatie pe numele acestuia). Si cum ziceam, in timp ce m-am rugat de 10-15 ori de acest admin sa se uite pe el ( am observat o oarecare "amicitie" intre acestia ).

Am hotarat sa fac eu demo-ul. Am facut demo-ul si dupa ce am considerat ca era destul de riguros, l-am rugat pe adminul al!n sa imi dea ip-ul acestui jucator ca sa il pot posta pe forum. Repet, si de data aceasta a trebuit sa il rog inca de 10-15 ori pentru IP deoarece acest admin se pare ca nu stie comenzile si stie doar comanda (admin_tsay, explica si un alt membru intr-o alta reclamatie anterioara). Intr-un final ii zic comanda sa imi da ip-ul.

Pasul urmator a fost sa il rog sa il baneze. Aici stupoare, iar de 10-15 ori m-am rugat de el, a dat intradevar un voteban (incheiat fara succes), iar dupa il asigura pe jucatorul "BELE@" cu urmatoarea fraza "stai linistit ma, ca nu te banez" (prieteni se pare).

Rog staff-ul in cauza sa revizualizeze capabilitatea acestui admin de a avea acest acces.
Stima.
User avatar
Puff
New Member
New Member
Posts: 22
Joined: 22 Mar 2011, 10:22

20 Sep 2011, 12:17

Eram cu un nick "Fana lui Benzarmix" pe mini_inferno, l-am rugat de 10 ori sa-i dea gag unui player care daca-l impuscai te injura, in schimb am primit injurii din partea lui si un gag.
Rog, sa luati masuri in privinta lui.
Imi place sa ascult "Un cantec prost", sa-mi iau "Prieteni(i)" din "Hotel Cismigiu" si sa ne amintim de "Betia" de la "Vama Veche".
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

20 Sep 2011, 23:12

Se pare ca Alin a fost prea concentrat asupra jocului incat a uitat ca-i admin. M-a amuzat faza cand il roaga perv sa-l baneze pe belea si alin spune: "cine" =)) Maxima faza.
Image
© 2004-2017
User avatar
LiVE BaLaNn
New Member
New Member
Posts: 17
Joined: 11 Mar 2011, 00:43
Location: Iasi
Contact:

21 Sep 2011, 07:24

Floppy wrote:Se pare ca Alin a fost prea concentrat asupra jocului incat a uitat ca-i admin. M-a amuzat faza cand il roaga perv sa-l baneze pe belea si alin spune: "cine" =)) Maxima faza.

:)) :)) :)) Poate stia ca numai este admin ;)
Image
Image
Locked