Reclamatie Al!n

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
Puff
New Member
New Member
Posts: 22
Joined: 22 Mar 2011, 10:22

19 Sep 2011, 22:37

Nume reclamant : Puff
Numele adminului reclamat : Al1n
Motiv : Abuz de admin. El scrie numai prin comanda amx_tsay, schimba harta dupa 20minute (din awp india in dust2 prima data fara vot) dupa din dust2 in dust2_long in primele 5 minute fara vot si iesa afara. Gag primeste oricine inafara de cei cu un limbaj neadecvat. Jigneste playerii tot prin amx_tsay. Nu are un comportament demn de a fi admin, mai ales la 22 ani cum zice el (ceea ce nu e credibil).
Dovezi: Nu am ss-uri, demo, dar sunt playeri care ar putea spune asta, Chipin de exemplu.

Rog sa luati masuri in privinta acestui admin. Regulamentul sigur nu l-a citit.

1 - Nu abuzati de comenzile la care aveti acces - Sanctiune : Micsorarea / pierderea accesului
3 - Este interzisa folosirea excesiva a comenzilor "amx_tsay" , "amx_say" - Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului
4 - Este interzisa schimbarea hartii cand sunt mai mult de 5 de minute din timpul ramas
-Adminii sunt obligati sa schimbe harta numai printr-un vot care sa ofere jucatorilor cel putin doua optiuni de alegere.
-Harta poate fi schimbata cu mai mult de 5 de minute inainte de final doar in cazul in
care harta e prea mica sau prea mare proportional cu nr de jucatori de pe server(10).
- Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului
7 - Este interzis folosirea oricarei comenzi de admin intre adminii (slay/slap/gag/ban/hack), exceptie facand situatia in care adminul in caz este codat lucru demonstrat prin demmo sau poze. - Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului
11 - Adminilor li se interzice folosirea in scop personal a comenzilor serverului.
Sanctiune : Pierderea accesului

Multumesc anticipat!

EDIT: http://imageshack.us/g/546/awpindia0010j.png/
awp_india -> Schimbare harta fara vot
de_dust2 -> Inrebarea mea de ce a schimbat fara vot si atentie la acel "time remaining care indica 45:16)
de_dust2 -> Imediat dupa 1 minut, schimba harta fara vot si iesa.
fy_snow1 -> Chipin il intreaba daca a fost corect ce face, el in loc sa raspunda, il face but.
fy_snow2 -> Limbajul lui de admin.
fy_snow3 -> Abuzul de amx_tsay.
fy_snow4 -> O intrebare fara jigniri, parerea mea.
fy_snow5,6,7 -> Amenintari.
Imi place sa ascult "Un cantec prost", sa-mi iau "Prieteni(i)" din "Hotel Cismigiu" si sa ne amintim de "Betia" de la "Vama Veche".
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

20 Sep 2011, 23:25

Da interensat, baietasul isi cam face de cap cu mapele, iar amenintarile nu au ce cauta mai ales pe server.

PRO reclamatiei , asteptam verdict din partea lui Lucian.

EDIT: Am intrat din curiozitate pe server sa vad cum isi face "treaba" alin. Se vede mai jos...Omul acesta are cateva lipsuri esentiale in ceea ce consta activitatea de admin.

Image
Image
Image
Image
© 2004-2017
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

21 Sep 2011, 17:40

Numeroase puncte si subpuncte incalcate...ar trebui sa trec cred tot regulamentul
Concluzie:
Admin remove!
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked