ElPedras limbaj mizerabil

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
csbestiall
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 23 May 2011, 18:07

24 May 2011, 10:29

Nume reclamant :
Numele adminului reclamat : ElPedras (admin pepo.g1.ro)
Motiv : limbaj mizerabil pe server,schimb aiurea de harti,mai e postul asta pe forum in alta parte
Dovezi :

http://postimage.org/image/1l7pz2rs4/

http://postimage.org/image/1w3jdprms/


Vad ca cineva mi-a sters postul de ieri.Era acelasi post cu reclamatia asta.Daca nu se mai pot reclama adminii pe forum sa ne spuneti,sa nu ne mai chinuim.
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

24 May 2011, 12:25

Vii cu aceleasi dovezi care sunt si in acest topic. Crezi ca nu le-am vazut? Daca ai vazut ca s-a sters, credeam ca-ti dai seama si singur care a fost motivul.
Image
© 2004-2017
User avatar
csbestiall
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 23 May 2011, 18:07

24 May 2011, 12:28

a deci e in regula ca adminii sa vorbeasca in halul asta pt ca e permis pentru ei si nu li se intampla nimic?cum ramane cu regulamentul? atunci scoateti gag-ul la jucatori care injura.
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

24 May 2011, 12:32

Am zis eu ca este permis? Eu ti-am zis ca deschizi topic de pomana, daca nu ai noi dovezi. Acelea le stim.

La urmatorul offtopic il inchid. Ori ai materiale noi, ori te duci la "Spam Topic". Nu am lasat deschiderea unui nou topic ca sa incepem discutii fara rost. Vorbele sunt goale, faptele (print/demo) conteaza.
Image
© 2004-2017
User avatar
csbestiall
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 23 May 2011, 18:07

24 May 2011, 13:40

http://postimage.org/image/2a120o7k4/ - al doilea rand pe consola ,mereu injura si ameninta

eu nu inteleg atitudinea .Daca sunteti prieteni spuneti si nu va mai deranjam cu reclamatii.Tipi la mine ca aduc dovezi .E in regula nu am sa mai intru pe pepo cu asemenea admini.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

24 May 2011, 15:27

"8 - Este interzis limbajul trivial intre admini si pe server.
Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului."

ElPedras cont de admin suspendat o saptamana.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

24 May 2011, 17:21

csbestiall "tip" la tine sa aduci materiale noi nu sa tot reamintesti din cele vechi deja postate. Poti sa judeci un rand pe forumul asta? Vad ca ai adus un screen nou, bravo ai o stea. Ai priceput intr-un final. Image
Image
© 2004-2017
User avatar
Pedras
Banned
Banned
Posts: 1
Joined: 24 May 2011, 18:21

24 May 2011, 18:54

Stiu care mi-a facut si ala e complexatul de admin Heru care de fiecare data abuzeaza de accesul de admin.
DE CE I-AM INJURAT?!?!?!? Pai ce dreq nu dai toata discutia copile? Aia pe care i-am injurat erau parliti de codati si am sa-i injur toata viata mea! Si daca nu ma inshel prima discutie e din prima noastra intalnire in care tu ai inceput sa dai kick-uri in stanga si in dreapta la oameni care-i cunosc si de asta m-am si luat de tine, iar, din nou, din cate imi aduc aminte, scursura de om ce esti, tu ai inceput primul cu jignirile si cu insultele si cu amenintarile, de asta ti-am zis, SI O SA-TI ZIC TOATA VIATA TA: ESTI UN COPCHIL PROST!! Si plus de asta tu nici macar nu ai pus toata discutia. De ce nu ai aratat, admin parvenit ce esti, cum ai dat tu kick si ban aiurea lui muhaha care nu a citit ce ai scris tu, puteai sa-i dai slap, slay, dracu' sa le ia de comenzi ca sunt multe altele, nu sa ban-ezi ip-ul pentru ca, parvenitule, eu si muhaha avem acelasi ip, iar daca ii dai lui, imi dai si mie. Si nu mai zic cand ai inceput sa dai kick-uri aiurea altor prieteni de-ai mei care erau pe sepctate, ca esti tu mare admin!!! PARLITULE!!!
Iar in momentul in care un admin, indiferent ca e el patronu' G1, sau e unu' care si-a cumparat accesul da kick unui prieten de-al meu pe degeaba, fara ca respectivul sa faca ceva, cu siguranta ma voi lua de admin. Pentru ca sunt corect si vreau sa fiu tratat corect, la fel si ceilalti care-i cunosc, si nu numai.
Dar te-as intreba altceva ma complexatule: De ce nu pui si discutia noastra de pe mess, in care amenintai, ma-njurai te dadeai cocosh, in care ti-am spus ca o sa ne intalnim si o sa trag de ureki pentru cum te comporti; sau te-a deranjat ca ti-am dat ignore pe mess, pai cum dreq sa nu-ti dau cand vad ca esti din neam prost si pastrezi traditia neamului tau.
Intr-adevar am injurat, si mare scofala am facut. Am injurat codati, si am sa-i injur toata viata mea, cat despre crescutu' parului la oua... de cand dreq e asta o injuratura?!?
Nici macar nu m-am obosit sa dau print screen la ce ai zis tu, si la kick-urile si ban-urile date de tine ca io-s de parerea ca mai bine le rezolvam acolo pe loc, vorbim discutam, ne-njuram daca e nevoie si trecem mai departe, ca deh, asa facem noi barbatii, dar tu daca esti copilash te plangi lu' mama, plange-te frate, acu' ti-e mai bine?
Heru dovedesti inca o data ca esti un copchil complexat care niciodata nu a avut vreo raspundere si asta de admin ti se pare ca e cea mai mare realizare a ta.

Cat despre accesul de admin as vrea sa vorbesc cu cineva de la G1 (G3) pentru ca nu e corect sa mi se anuleze adminul sau sa mi se suspende pentru ca am injurat pe cineva care merita. Nici nu am mai intrat pe forum pentru c-am lucrat mai tot timpu' si de asta pun reply abia acu'. Inteleg in a fi avertizat, inteleg ca e o greseala, dar din ce a prezentat Heru nu se vede motivul pentru care am injurat, si nici intreaga discutie in care si el a injurat, si eu am injurat, si s-a rezolvat ca intre barbati acolo pe loc. Imi pare rau ca nu m-am inarmat si eu cu print screen-uri ca poate asa vedeati si voi cine depune reclamatie impotriva mea, dar nu-i nimic.
Heru copilashule, cand mai cresti anunta-ne sa stim sa te tratam ca pe un barbat.

Floppy: Pe viitor "inarmeazate" si tu cu dovezi pentru a putea raspunde inapoi. In regulamentul adminilor scrie clar la #8.

WARN pentru limbajul abordat.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

24 May 2011, 21:13

Regulile sunt reguli atentie mare la limbajul pe care il abordezi pe server si aici.
Cu acest limbaj nu vei rezolva niciodata nimic ci din contra.
Nu vreau sa vad pe server conflicte de genul asta + amenintari care nu si au rostul..e foarte simplu ai gresit si intr-o saptamana iti vei avea adminul inapoi DAR ai mare grija sa nu mai calci "alaturi".
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

24 May 2011, 21:24

Image
Image
© 2004-2017
Locked