Reclamatii Admini

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

04 May 2011, 22:29

@ Liberty : Bai baiatule, nu eu i-am dat admin, ci Lucian, daca ai chef de cearta chiar te invit la G3 sa vorbesti cu el. Lucian a luat decizia asta, lui i s-a plans Snock :) .

Liberty: nu-ti lua grade ca nu-s baiatu tau :) si reciteste ce am scris,am zis ca nu-mi pasa

Vezi pe-undeva cuvantul "meu" ? Sau sunt eu chior ?
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
snock
Junior Member
Junior Member
Posts: 99
Joined: 28 Apr 2011, 15:15
Location: iasi
Contact:

04 May 2011, 23:45

pff eu chiar tin sa nu va certati...hai sa fie pace sa uitam de topicul asta si gata ca vad ca se incing spiritele.
User avatar
liviu
New Member
New Member
Posts: 43
Joined: 28 Mar 2011, 16:56

05 May 2011, 00:00

:)) se teme acum ca-si pierde adminul .Pai daca tot faci o reclamatie nu vrei sa o faci cum trebuie dar mai ales cand trebuie?
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

05 May 2011, 08:01

Din cate vad aici sunt doua puncte de vedere...a "prietenilor" si a omului care a facut reclamatia.
Din pacate nu credeam sa fie probleme cu adminii si pe kaka...oricum momentan sunt singurele acuzatii la adresa lui kav si a lui muller care intradevar e nou si are nevoie de experienta,iar legat de kav a avut un parcurs fara cusur pana acum.
Ideea de baza e sa invatam din greseli nu sa ne ratoim unii la altii si sa facem ironii.
Insist totusi asupra limbajului si comportamentului pe server..pe viitor va fi aspru pedepsit.
In alta ordine de idei incercati sa cititi si regulamentul forumului sa aduceti dovezile "incriminatoare"(snock) si sa fi-ti atenti ce postati si unde postati (da-te mai asa).
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
SheBa
Junior Member
Junior Member
Posts: 80
Joined: 10 Feb 2011, 12:43
Location: Iasi

05 May 2011, 09:45

o fi muler nou lucian dar isi face treaba in comparatie cu altii, si e aproape non-stop pe server, de kav nu mai zic, in legatura cu Snock nu pricep:
1. el face reclamatia dar la nume reclamant apare alt nume
2. daca tu ai admin dc nu iei masuri asupra jucatorilor care injur? toti asteptati sa va faca treaba altcineva
3. ai admin pe godz de cativa ani dupa cum ai mentionat pe server, nu cunosti sarcinile unui admin?
4. pe baza carui motiv a luat el admin? din spusele lui pe server a primit admin in urma prestatiilor sale pe harta anterioara.
5. Lucian daca tu iei acest topic ca o "reclamatie" impotriva lui kav si muler aici gresesti, pt ca in primul rand acesta reclamatie primeste nefondata in urma lipsei de dovezi.
6. parca adminele se dadeau numai pe bani si nu pe "reclamatii" sau stiu eu ce
7. fara nici o suparare dar nici playeri, admini, ownerii nu respecta 100% regulamentul scris pe forum
8. si in incheiere: daca s-a ajuns sa se "judece" ptr simplu fapt ca X nu a dat gag, sau Y mi-a dat blind degeaba sau alte lucruri serveru asta incepe sa o ia in panta...
Image
Image
Image
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

05 May 2011, 11:17

muler a jucat aproape non-stop o luna sa castige adminul ,iar snock boy asta l-a luat dupa ce s-a plans la tine lucian fara dovezi ca baietii nu-si fac treaba.

snock,tu zici ca baietii nu-si fac treaba,bun,atunci sa vad cate demo'uri ai sa pui tu pe forum intr-o sapt,iar daca numai gura e de tine o sa ai zile amare cu noi pe sv.
Image
User avatar
muler
New Member
New Member
Posts: 8
Joined: 17 Mar 2011, 17:40

05 May 2011, 11:54

snock de cand joc eu pe server nu te-am vazut niciodata, tu adminul asta l-ai luat...habar n-am pe ce l-ai luat, poate pe ochi frumosi, apareti ca florile peste noapte si sari cu gura, da` unde scrie ca sunt obligat sa stau 24/24 cu ochii in monitor? nu te gandesti poate omu mai mananca...se mai duce la baie, sau pana jos, parerea mea ia si veziti de jocul tau si nu mai acuza lumea fara rost, ai vazut ca a injurat ii dai tu gag/slap/slay/kick/tempban nu astepti sa iti faca altu treaba in locul tau
Image
User avatar
snock
Junior Member
Junior Member
Posts: 99
Joined: 28 Apr 2011, 15:15
Location: iasi
Contact:

05 May 2011, 12:12

REAMINTESC: nu aveam admin pe kaka.g1.ro cand am facut reclamatia si Liberty eu spun ca nu e cazul sa incepem cu amenintari pentru ca nu ai nici tu ce sa faci pe server doar daca incalc regulile si chiar am sa fiu atent sa nu gresesc. Chiar rog pe cineva sa faca un topic gen "loc de dat cu capu" unde sar incadra foarte bine adminii gen "da-te mai asa" care saracii se simt nebagati in seama si care ar dori si ei sa faca o afirmatie.....chiar in reclamatii cum e asta sunt in masura sa vorbeasca cei reclamati si cei in putere nu toti care se plictisesc si au chef sasi dea cu parerea si ei chiar daca au sau nu dreptate. Multumesc!
User avatar
SheBa
Junior Member
Junior Member
Posts: 80
Joined: 10 Feb 2011, 12:43
Location: Iasi

05 May 2011, 20:07

nu mai are rost sa tinem topicul deschis


CLOSED & MOVED
Image
Image
Image
Locked