dc

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Locked
User avatar
JirenNo1Medalion
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 30 Oct 2018, 23:13

01 Nov 2018, 19:32

User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

01 Nov 2018, 21:34

ce Topic e asta? (dc)

Regulament ( Incalcarea regulilor prezente aici duce la sanctiuni, de la avertisment (5 Warnings acumulate primiti blocarea accesului 1 saptamana), la blocarea accesului pentru o perioada determinata, permanenta sau chiar la stergerea contului. )

https://imgur.com/a/7NBTqjO List Warn
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
JirenNo1Medalion
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 30 Oct 2018, 23:13

01 Nov 2018, 22:12

Da mai duten pula mea că îți sunt superior la cs cat și psihic eu îs unic tu ești 0 dai ban că îți dau clasa zi we omul de 29 de ani 1v1 la cs te tine? PS știu că îs tare in gura dar mna plm ai dat ban fara motiv iar la motiv cică nume vulgar ten plm
Și așa sv îs goale zi ms că intru pe forum și întrețin atmosfera că altfel moare forumul cat despre sv toate sunt moarte la momentul actual , ești un 0 tu in loc sa tii jucătorii pe sv tu vezi unu mai bun că tn te oftici ex: player fr3cventa
Ești degeaba hai dami ban pe contul asta hai că și așa nu prea mai intru pe sv dar chiar și când intru toți știu de Nr1 .
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

01 Nov 2018, 22:38

:))
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

01 Nov 2018, 23:03

Ban Permanent + Toate conturile tale vor fi Banate
TC!
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
Locked