IN ATENTIA ADMINULUI kntSTRONG

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Locked
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

07 Aug 2018, 22:18

Deci eram pe sv in jurul orei 23:00, imi faceam "damblaua", mai o glumita etc, intra kntSTRONG pe sv.Deci era clar pt toti ca el e sefu la sv, mai fac o gluma-2 si primesc gag.
Bon, dau retry la gag si nu patesc nimic :)) :)) :)) trebuia sa primesc ban pt retrygag csf, apoi ma plictisesc de numele meu si imi schimb numele in kentSTRONG, eu fiind un fan al tigaretelor Kent. Si ce put sa spun: imi schimba numele in "nebunul", imi da kick de vro 4-5 ori si imi iau ban cu reason "furanume" :)) :)) :)) Din cate stiu eu numele nu este rezervat si nici in regulament nu scrie despre asta.
Nu vreau sa ii fac reclamatie ca ma amuza :)) :)) ci pt a vedea si ceilalti ce "fenomene" se afla pe sv, din pacate eu nu am prieten admin care sa imi dea unban asa ca trebuie sa astept 60 de minute ca sa ma pot juca iar....
Voi ce parere aveti despre asta? https://imgur.com/a/4HOStu4
Votati kntSTRONG sef la harta!
"If you have all under control you're not moving fast enough"
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

08 Aug 2018, 00:49

Am intrat dupa ban si iau altu https://imgur.com/a/urOzKQ6 :)) :)) :)) :))
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

08 Aug 2018, 07:30

Și tu și el sunteți vinovați :) îmi amintești de mine când căutăm cearta cu adminii , stai calm ți-am zis că iau admin și îl vânez pe knt
Teacher prost
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

08 Aug 2018, 08:55

Da lasa-te in baza lui Franzeluta.
Knt crede ca nickul lui e nume de clan.
Si nume de clan sa fi fost tot nu are voie sa ia masuri restrictive pentru speta in cuza.
Knt trebuie sa inteleaga ca nickurile sunt pentru ca playerul sa aibe o identitate, iar ca si la buletin orice numar, cifra sau litera in + sau in - i-i confera playerului o alta identitate.
In momentul in care un nick este rezervat, acel nick poate fi accesat doar in baza unei parole, iar playerul care are parola la nick, detine dreptul doar la nickul rezervat, orice alta modificare adusa nickului rezervat rezultand in enuntarea unei alte identitati care daca vrei sa o ai sub control trebuie sa o rezervi in regnick.
In momentul in care de nickul rezervat sunt atasate mesaje indecente se poate ajunge la schimbarea nickului conform regulamentului.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

08 Aug 2018, 09:24

We teacher caută pe yt Pain e un personaj dintr-un anime nu mai zi franzeluța
Teacher prost
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

08 Aug 2018, 11:31

Deci am luat ban de 2 ori cu reason "furanume", in regulament nu scrie nimic despre asta :)) :)) cum am spus:
Votati kntSTRONG sef la harta!
"If you have all under control you're not moving fast enough"
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

08 Aug 2018, 12:26

mhhh...nu a facut nici demo csf
14 - Adminii sunt obligati ca inaintea fiecarui ban sau hack dat unui codat sa utilizeze in prealabil comanda amx_demo.
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

08 Aug 2018, 13:05

:)) Ba așa făceai și tu cu mn , de-asta mi sa făcut milă de tine și promit că te voi razbuna :))
Teacher prost
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

08 Aug 2018, 14:00

Feliuta e mai bine ?
Franzeluta e o paine intreaga... nu vreau sa stirbesc nimic din personalitatea ta.
Sa revin la Painica ?


TC!
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Locked