Aiurea......

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

06 Aug 2018, 20:02

Stai sa inteleg, eu iau remove 3 zile ca am grija de sv, am peste orele necesare lunar si nu ii las pe ei sa isi frece Pl de el?O sa bag si eu toate prostiile de cfg uri in cs si dupa sa ma dau mare pe sv ca joc bine iar dupa ce imi da adminul destroy sa vin sa fac cerere unban.Chestia asta cu "monitorul nu este tolerata pe alte sv, se da si ban permanent.
De acum sa aiba grija de sv [Decisive] - Cr0SheR si kntSTRONG care nu au orele pe gametracker cat le am eu intr o luna pe sv, sa faca ei legea lor pe server, sa schimbe mapa etc.Inca consider ca am fost prea bun, dar asta e....Daca e vorba de asta Lucian nu te mai obosi sa bagi adminul inapoi!
Bye
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

06 Aug 2018, 20:14

Lasă că mă duc mâine în g3 iau admin și waller se întoarce în forță și te voi razbuna le voi scoate aerele de jucători pro dacă îi prind că fac monitor in g le rup capetele
Teacher prost
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

06 Aug 2018, 20:15

Lasa i sa se joace :)) :)) :))
"If you have all under control you're not moving fast enough"
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

06 Aug 2018, 21:34

Ai gresit ....ai fost sanctionat.
Nu mi place atitudinea asta gen " Gata eu sunt cel fara de pata " nu mai vreau sa ma mai joc ca am fost pedepsit.
Ce inseammna asta ? Maturizeaza te si asumati greselile , dar mai ales invata ceva din asta.
Dorinta ta am luat o in considerare daca asta iti doresti .
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

06 Aug 2018, 21:51

Cred ca sunt destul de matur sa realizez ca nu am facut nimic gresit iar de invatat nici atat, hai sa iti explic: ei joaca inpreuna in aceasi echipa au amn2 admin(acum doar unul ca celalalt nu il mai foloseste), unul dintre ei moare bineinteles ca ii va spune unde se afla jucatorii, am si testat treaba asta, jucatorilor nu le convine, pleaca, injura, sa nu uitam ca acum cateva luni kntSTRONG a luat destroy de la Teacher pt "wall" dar a venit pe forum pt unban spunand ca era in confa cu prietenul lui si ca ii spunea, ceea ce nu pare corect. viewtopic.php?f=29&t=7245&p=18836#p18836
Ok in fine eu imi mentin decizia pe care am facut-o, am incercat sa echilibrez echipele l am mutat in alta echipa de mai multe ori iar prietenul lui cu admin se juca cu teammenu si il punea in echipa lui, nu am avut alta solutie decat sa ii dau ban.Dar oricum banul nu a fost respectat deoarece kntSTRONG i a dat unban.
Apropo regula asta mai e valabila?Din cate stiu eu nu sunt admini cu plata sunt ca si mine dar eu am avut lunar peste orelele necesare:
13 - Adminii validati in urma concursurilor ,sunt obligati sa fie prezenti pe serverul respectiv 30 de ore / luna...exceptie facand adminii cu taxa, acestia nefiind conditionati de timp.
Cam atat am avut de spus, daca mai e ceva o sa adaug pe parcurs.
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

06 Aug 2018, 21:59

Csf skipp mai bine dai 50 lei iei tata lor mă chemi pe mn pe sv le rup eu fesu și după dacă comentează scoatele adminul
Teacher prost
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

06 Aug 2018, 22:51

Apropo de prezenta.. este perioada concediilor deci nu as putea sa cer prea mult de la fiecare.
Incepand cu luna septembrie va reincepe "curatenia" generala.
Avand in vedere ca tu stiai situatia lor...app de ts ..mai sunt si altii care folosesc , da nu stii tu.
Ii pedepsim si pe ei ?
Oricum erau IN ACEEASI ECHIPA si sa stii ca termenul "monitor" se refera la jucatori care joaca in echipe diferite.
Si eu daca as fi pe TS cu y as da info ...de ce este atunci TS ul ?La tine e mai mult orgoliu ca ai fost sanctionat, deschide ochii si vezi ce se intampla in jurul tau ...doar asa vei intelege.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

06 Aug 2018, 23:18

Daca asta e decizia ta asa sa fie.Si crede ma nu e nimic legat de orgoliul meu.As putea fi sanctionat pentru lucruri si mai "rele" pe care le-am facut...Mi ar fi placut sa vad opinia lui Teacher chiar dc era impotriva mea dar asta e..
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

07 Aug 2018, 12:03

Ok ... ti-o spun si aici.


2018-08-06 19:22:05 nu vrei sa comentez acolo. TITI.G1.RO -- Mod: Fun fy_buzzkill
2018-08-06 19:21:50 nu prea aveai de ce sa dai ban. TITI.G1.RO -- Mod: Fun fy_buzzkill

Oricum reclamatie facuta sa-l "arda" pe Skipper... intrucat PLAYERUL nu a avut timp sa sufere in urma corectiei administrate caci noi avem admini care folosesc adminul doar pentru situatii de genu (sa se scoata unul pe altul) iar cand e vorba de schimbat mapa sau se termina timpul aferent hartii ies de pe server (ce e mai usor, nu zic de urmarit codatii sau de dozat jocul in functie de adversar).
Faci reclamatie cand esti victima si nu mai poti intra pe server nu cand esti cu slanina in pod si buzele unse, respectiv PLAYERUL a putut reintra pe server la scurt timp si in acelasi timp face si reclamatie.
Sa nu uitam ca PLAYERUL a putut reintra pe server datorita incalcarii Regulamentului Adminilor punctul 12 intrucat cei 2 admini se afla pe aceeasi treapta ierarhica.

Knt si cr00ser nu-i pot numi admini intrucat nu se comporta ca atare. Poate pe viitor vor face dovada de putin mai multa maturitate in gestionarea serverului, altfel au admin pentru zile negre :)
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

07 Aug 2018, 14:46

Iau admin zilele astea și când începe școala mă întorc pe g1
Teacher prost
Locked