In atentia stafului g1

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

27 Jan 2018, 21:39

Deci acum 3 ani cererile de admin erau deschise ocazional acm sunt de un an deschise in continuare acum oricine ,care are peste 30 ore poate lua admin nu conteaza experienta si mi se pare absurd acum 3 ani se luau adminele mai greu
Inteleg ca nu prea mai sunt multi admini pe server dar nu mi se pare corect sa dai admin la oricine mai ales celor care nu au experienta , macar daca avea minim 5 luni experienta .
As vrea ca adminele sa se dea mai greu si nu la 30 ore la 50 pentru ca o sa fie haos pe server mai ales aia care nu au experienta schimba harta cand vor dau ban la oricine kick etc poate ca acuma nu o sa fiu crezut dar in timp o sa imi dati dreptate comunitatea s-a dus... admini pe kaka care abuzeaza ( se stiu eu ) altii pe titi aia noi fac legea pe server alti admini mai vechi fac iar abuz http://hack-log.g1.ro/details.php?id=468 el ma provoca eu am cazut victima , http://hack-log.g1.ro/details.php?id=467 in loc sa ii dea gag lu asta el ii da hack ca na doar e mare admin , si mai sunt si o sa fie abuzuri ale adminilor mici daca ii acceptati pe toti ma refer schimbatul hartii si mai multe . As vrea ca cererile de admin sa fie mai greu gen 50 ore si pe langa experienta sa ai si un comportament decent si responsabil , nu mai dati admini la oricine .In + propun scoaterea hartilor mari de pe serverele titi si one deoarece si asa sunt putini jucatori cand vad o harta mare gen cs_militia ies toti . Cam atat am avut de spus vreau ca adminele sa se obtina mai greu deoarece orice but praf copil 10 14 ani poate sa faca ore si sa ceara admin iar pe server sa dea numa fy_dust fy_buzzkill. Astept raspuns de la ownar
Teacher prost
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

28 Jan 2018, 10:18

Pana vine raspuns de la ownar, daca vine... tin sa ma tin de cuvat si sa dau atentia cuvenita topicului tau.
De ce sa nu dam aceeasi sansa tuturor playerilor, aceeasi sansa pe care ai avut-o si tu, numai ca au fost playeri care au reclamat abuzurile tale, abuzuri ce bine stii au continuat si au luat amploare si dupa ce ai pierdut adminul, nu are rost sa readucem in discutie subiectul, subiect ce-ti caracterizeaza CV-ul.
Daca se va constata, in urma unor reclamatii cu dovezi bine intemeiate, ca noii-vechii admini nu pot face fata raspunderii pe care o au si abuzeaza de comenzile pe care le au la dispozitie, acei admini vor fi sanctionati in baza Regulamentului.
De aia avem nevoie de playeri ca tine, care au dorinta sa tina adminii in spiritul si limita Regulamentului, si nu pot sa nu remarc implicarea ta, cateodata dusa la extrem, in respectarea si aplicarea Regulamentului. Eu unu te apreciez din punctu asta de vedere.
Cat priveste mapele care se succed pe server in lipsa adminilor, mapele care vin la vot in ultimile 2 minute, de cele mai multe ori sunt innadecvate numarului de playeri sau nu au "lipici" la playeri.
Nu zic ca ar trebui scoase de pe server, ci doar ca un substitut pentru eventuala lipsa a adminilor:
1. La votul de 2 minute sa vina numai mape mici sau cel mult cu un singur sitebomb.
2. Succesiunea mapelor pe server in lipsa playerilor necesita schimbata cu aceeasi strategice ce trebuie aplicata la votul de 2 minute.
Preferabil sa joc 8 playeri pe un fy_ decat sa fie server gol cu un cs_ sau o alta mapa mare.


JIREN \\ Orice altceva mai ai de adaugat .. te rog sa o faci aici si nu prin topicurile forumului.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

28 Jan 2018, 13:00

sa nu mai spun ca aia au facut cerere pentru admin si in loc de admin mic le da admin mare csf csf si experienta 0 se da admin mic nu admin mare da na csf csf csf csf
Teacher prost
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

28 Jan 2018, 13:12

Jiren.. Lucian le-a dat cozonac, adica ceva mai bun ... daca nu vor sti sa-l manance se vor inneca, dar daca vor sti sa-l manance atunci vor sta intai la masa apoi vor manca cozonacul :)) ce parabola :))
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Post Reply