KLAPS

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
LoVe
New Member
New Member
Posts: 9
Joined: 18 Mar 2012, 08:47

08 Apr 2012, 10:00

Ba da tu esti prost rau sa mor eu ?! daca joci undercover si te injur trebuie sa imi dai PWNED date`n pnm de RAS da`mi ban da nu imi da pwned ratatule, ca eu nu mai pot intra pe nici un sv eu nu joc cu coade sa imi dai pwned RUPTULE.

-- 08 Apr 2012, 10:02 --

du-te draq daca esti highlander, asta inseamna ca dai pwned cand vrei tu ?! cand ti se scoala tie ?

-- 08 Apr 2012, 10:04 --

esti prea rupt de realilate. NU cred ca diferentiezi codati de acei playeri care sunt acuzati de coade=)) esti prea rupt :o!! du-te la biserica ca`i duminica !!
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

08 Apr 2012, 10:16

No comment,desi ar fi multe de spus despre tine... Rog un admin de site ,sa l baneze pe forum ,iar banul de pe serverul godz sa ramana asa.Nu am mai facut printuri,nu mai stau la fiecare de genul tau (nu spun cum) sa fac poze.Luci ,sa te uiti tu in loguri si sa pui discutia pe forum.Pana una alta, Lovely ,sa cresti mare...la creier!
PS: Nu e prima data cand a luat hack de la mine pt jigniri.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
LoVe
New Member
New Member
Posts: 9
Joined: 18 Mar 2012, 08:47

08 Apr 2012, 10:36

Apai asta era ma DC NU DAI BAN ?! tu dai pwned (asta se da la codati) nu la aia care jignesc, nu e nevoie de log stiu ca am gresit ;) !!! Luci scoate pwned ca nu mai pot folosi steamu !!
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

08 Apr 2012, 13:35

Comanda amx_hack se poate folosi si in cazul in care adminul in cauza(fie sub acoperire sau nu)este afrontat personal,iar Love,tu nu ai voie sa injuri nici jucatorii,daramite adminii si tu nu ai nici un drept sa dai ordine lui Luci"Luci scoate pwned ca nu mai pot folosi steamu!!"
Ps: Data viitoare foloseste un limbaj mai potrivit.
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
LoVe
New Member
New Member
Posts: 9
Joined: 18 Mar 2012, 08:47

08 Apr 2012, 14:59

aLx wrote:Comanda amx_hack se poate folosi si in cazul in care adminul in cauza(fie sub acoperire sau nu)este afrontat personal,iar Love,tu nu ai voie sa injuri nici jucatorii,daramite adminii si tu nu ai nici un drept sa dai ordine lui Luci"Luci scoate pwned ca nu mai pot folosi steamu!!"
Ps: Data viitoare foloseste un limbaj mai potrivit.
asta stiu ca nu am voie sa injur am avut si eu adminee la viata mea stiu cu ce se mananca stai chill ( Rambase, madonetwork, 2net .. s`a`m`d.) stiu ca nu ai voie sa folosesti un limbaj vulgar. Eu credeam ca are wall [ NU-l mai vazusez in viata mea pe sv. STEAM off si numai capuri imi dadea ] In prima faza i`am vb frumos cumpara`ti steam x`ulescu nu mai stiu ce nume avea si mi`a raspuns impertinent stiind ca noi am avut antecedente ai urmarit intr`un fel sau altul sa ma PWNEsti iar :s

@ ps : eu nu dau ordine, nu am vrut sa sune astfel.
User avatar
O.G. SWAT
New Member
New Member
Posts: 46
Joined: 16 Jan 2012, 16:45

08 Apr 2012, 15:57

deci love nu mai ai nici un drept sa intri pe server pt afrontul personal asupra unui admin si pe forum cum zicea si klaps ban pe forum si hackul sa ramana hack pe godz!!!
User avatar
LoVe
New Member
New Member
Posts: 9
Joined: 18 Mar 2012, 08:47

08 Apr 2012, 16:02

as dori unpwned sa`mi pot folosi steam ca am dat o gramda de bani nu am numai cs am mai multe jocuri printre care vreau sa folosesc si cs . am 1000 de ore jucate pe steam si vine omu si`mi da pwned( nu mai pot intra pe nici un sv de cs NICI MACAR NEW GAME) cum e asta?! e ca si atunci cand casa e a ta dat TI`o ia STATUL.
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

08 Apr 2012, 16:04

Incerc sa nu mai intru in discutii cu tine ,dar vad ca esti cam magar.Cum ai luat tu hack? Iti spun eu: Eu jucam la casti,te am ars de vreo cateva ori ,si primele tale cuvine au fost "fmm de codat" ,nicidecum sa mi cumpar steam, te am rugat sa vb frumos nu ti am raspuns impertinent.Te am ars iar,si iar injuratura ,si sa mi cumpar steam.Ti am raspuns " am nevoie de steam daca joc la sunet?" ,si injuratura ta.Asa ca nu fi nesimtit si ma acuza pe mine de impertinenta cand tu esti un nesimtit.
Eu jucam linistit cs ,nu aveam nicio treaba cu tine,daca te ai trezit tu sa fii mai tare in gura e problema ta ! Deja facem romane aici...inchide cineva topicul asta?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
OweN
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 04 Nov 2011, 16:22

08 Apr 2012, 18:50

Love daca citesti bine cand intri pe server este un mesaj de avertizare care spune ca adminul are tot dreptul sa iti dea pwned daca il injuri...ghinionul tau ca era undercover. Si chiar daca ar fi fost un simplu player dc sa il injuri?...sau tu nu stii sa iti exprimi nemultumirile altfel. KLAPS a procedat corect si oricat te-ai zbate tu nu o sa rezolvi nimic + ca dupa parerea mea topicul asta trebuia facut la reclamatii nu la discutii generale.

BAFTA!!!
Post Reply