Atentie la marele zeu....gelu!! Lucian trage un ochi aici :)

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

10 Mar 2015, 19:28

Cei mai vechi din comunitate isi aduc sigur aminte de episoadele de telenovela cu marele jucator GELU,si cum el era o victima si noi adminii,niste nataraii care nu ne dadeam seama ca el e un super jucator si il hackuiam degeaba.Cand noi il acuzam de wall si el scapa datorita teatrului ieftin jucat in demo ,si naivitatea sau lipsa de cunostiinta sau etc...a celor care il salvau de fiecare data si il scoteau nevinovat....imi aduc aminte de unul dintre demo`uri in care mergea cu AWP`UL pe atac ca si cu automata si cum iesea el si stanga si dreapta printe cutii colturi kill dupa kill :))) cand practic e imposibil sa faci asa ceva, si eu subliniam atunci clar ca e imposibil sa joci asa cu un AWP ,dar nu a contat,vorbea dusmania din mine sau ma luasem eu nebun :)) si el era acoperit de demo,ca nu e wall doar din motivul clasic :D fiindca juca dracu teatru si nu mergea cu tinta prin perete,(Asa ceva rar mai vezi !!!!) au talent dracii si stiu sa ascunda WALLu in fine,sa trecem la subiect adica la prezent ceea ce am vrut eu sa subliniez e ca ar fi mai bine sa ne gandim de 2 ori cand un jucator sau admin cu adevarat experimentat la joc,are de zis ceva si acuza pe cineva. Si pentru ca la mintea unora te poti astepta la orice tin sa explic ca......cand zic asta nu sunt ipocrit si ma refer la mine (oricare ar fi el, sunt destui admini si playeri care intradevar au habar ce si cum e cu jocul asta) AR trebui sa cantareasca mult mai mult argumentele lor si nu lasa-ti sa se agite in gol si apoi pedepsiti in favoarea codatului, sunt unele decizii care se iau spre exemplu, doar ca codatul plange iar adminul e ferm si nu` il lasa sa continuie cu vreajeala ieftina pe aici ( si vine cu argumente clare),dar in acel moment,se considera ca adminul sufera si nu mai poate de figuri si ala e o victima, sa nu mai zic de cazul cand un admin este prins cu wall si refuza sa prezinte un demo care e vital si stie sigur asta dar totusi este considerat nevinovat si respectivul :) sunt comunitati unde ceea ce zic eu acum e ceva firesc si 3 din 5 admini (experimentati) care considera Wall (COD) la un respectiv player,acel player ramane banat.

Rezumat!!!

Intru azi pe GODZ!!! joc cateva runde cu respectivul si il insemn ca iar e cu wall`ul in fapt,ii fac poze si ii cer sa intre pe messenger,bineinteles ca mi-a propus sa intru pe fb ca abia si-a instalat wind si etc... ii cer sa isi instaleze YM ca nu ma grabesc si il astept :) nimic,ii dau linkul de download la scan nimic......ca dupa ceva timp cand eu credeam ca se conformeaza sa ma trezesc ca fuge de pe server.

Acum sigur va amintiti ca l-a scanat un admin pe respectivul si l-a gasit cu cfg`DLL dar atunci a scapat fiindca adminul nu stia cum sa procedeze in acel caz.

Acestea fiind spuse,atentie cand il vedeti pe servere pe respectivul specimen,eu unul il banez de fiecare data cand il prind pe servere.

Sper ca prin aceasta postare si prin acest caz,sa contribuie totusi la ideea ca este nevoie de o schimbare ,la o alta mentalitate si abordare a unor situatii delicate gen. E clar ca aceasta metoda nu e eficienta si nici echitabila si nu produce o buna calitate comunitatii. BAFTA!!!


DOVEZI!!

(ADMINS) GODZ.G1.RO ExpEriEncE used amx_ss command on gelu (79.112.47.150)
(TOTI) ExpEriEncE : ym:aivazut dai buzz 2 min

] amx_say ym:aivazut dai buzz 2 min

gelu : esti nebun frate

[AMXX] Jucatorul "gelu" a primit slay
gelu died
ADMIN ExpEriEncE: slay gel

ExpEriEncE : hai ma

gelu : da fb ca debea mi`am instalat windous

*DEAD* gelu : e bine?
ExpEriEncE : instaleaza

ExpEriEncE : YM

ExpEriEncE : dar nu iesi de pe server

*SPEC* gelu : lasa`ma frate ca mi`ai facut 1000 demouri si niciodata nu ai avut dreptate pa

gelu (79.112.47.150) (STEAM_0:0:30002047) has disconnected (Romania, Iasi
Si a fugit!

nique ID: 34f5f60a485e4d2589768b71cb82cb76
Nick: gelu
Type (Steam/NonSteam): NonSteam
Render: OpenGL
IP: 79.112.113.37
Report: Cheat Signature Detected: Found DLL CFG: cfg.cfg (total lines: 2639) - unknown status
CS opened at: 05.12.2014 14:56:34
wCD TimeStamp: 05.12.2014 15:07:09
System TimeStamp: 05.12.2014 15:07:43

Respectivul cati admini a lasat pe tusa cate 3 zile va mai aminti? chiar daca nu mai sunt o buna parte din adminii de atunci :D


Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

10 Mar 2015, 19:34

Foarte tare tipu :))))))))))))))))))). In fine,nu prea cred ca o sa intre pe TITI dar daca il prind imediat il iau la scanat.
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

11 Mar 2015, 09:42

Eu cand am zis ca suntem luati de prosti, cine m-a bagat in seama ? Paranoici, nebuni sau fara consultatie psihiatrica. Parerile noastre rezulta 0. De ce nu-si spun parerile toti adminii in topicuri de reclamatii care activeaza pe forum ? Pentru ca suntem luati de fraieri si unii chiar au depus armele, adica plecand din comunitate. De ce ? Pentru ca e circ. De aceea sunt topicuri pentru inactivitate cu liste lungi.
Ai sa vezi Experience cati isi dau cu parerea. Multi nici nu au curaj sa scrie din frica!, se lasa manati ca (b)oile.
Image
© 2004-2017
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

11 Mar 2015, 09:50

I`know man .....Dar acum o sa fim considerati noi frustati :)) fiindca am luat warn`urile alea,cam asa e moda pe aici,chiar daca treburile astea se intampla de cativa ani in fine si....unii se ard pe altii,unii nu zic nimic de frica sau de emotii cine stie,unii sunt bucurosi doar sa o comiti tu,indiferent daca ai dreptate sau nu,in fine lasand astea la o parte......Ne mai trebuie mult sa fim o comunitate puternica si respectata! pana una alta isi bat codatii joc de tot ce inseamna staff G1... si unele reclamatii sunt judecate fix eronat :|si usor usor raman numai buti printre noi :)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

11 Mar 2015, 20:06

45 vizualizari si 2 admini au postat din toti care activeaza pe forum. :))
Am avut dreptate Experience sau nu ?
Image
© 2004-2017
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

11 Mar 2015, 20:27

Floppy te-ai gandit ca poate unii admini nu stiu sa posteze...??? :))Exceptand pe cei mai vechi din comunitate
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

11 Mar 2015, 20:29

Stiu asta demult.....sa vezi la demo cati se uita si cati comenteza si etc.. /:)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

11 Mar 2015, 20:32

Da se uita???:)))))Ramane de vazut cine o sa continuie si cine nu.Eu nu am sa renunt MOMENTAN.


Neee de unde,dar ce rost are.....
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

12 Mar 2015, 21:38

Inca am speranta ca se mai trezesc din admini.

UP
Image
© 2004-2017
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

12 Mar 2015, 21:54

Floppy wrote:Inca am speranta ca se mai trezesc din admini.

UP
Unii da,altii NU.Sunt unii admin care nici nu au cont de forum.
Post Reply