Atentie la marele zeu....gelu!! Lucian trage un ochi aici :)

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

13 Mar 2015, 08:00

Majoritatea adminilor care mai intra pe forum se duc direct la Active Topics sa vada daca au vre-o reclamatie la adresa lor, moment in care se simt obligati sa raspunda. Daca nu e la adressa lor, si nu are antipatii sau simpatii fatza de anumite grupuri ce au postat sau de cel ce a deschis Topic, nici nu stii ca a trecut pe-acolo.
Nu toti adminii stiu de sectiunile din prima pagina a Forum-ului sau daca nu e topicul la o sectiune in cadrul serverului sau nu-l intereseaza sau considera ca nu e in competenta lui sa posteze acolo .
Toate astea din nereglementarea in Regulamentul Adminilor.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Devil
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2014, 21:24

14 Mar 2015, 09:53

Dece nu va puneti si problema altfel:
1.Experience:-te-ai gandit ca poate multi dintre admini nu au prins
ani din urma si nu stiu ce care si cum e treaba cu gelu?
2.Floppy:-"45 vizualizari si 2 admini au postat" nu stiu daca vati
uitat in ultima vreme in spate la ultimele topic-uri cam ce
se intampla pe forum,multi au renuntat sa mai posteze din
cauza ca sarit repede la gatu lor la orice postare sai zicem
"exprimare gresita" a colegului deja vine si replica ai 1
WARN ai 2 WARN cum sa mai posteze colegi cand la a 3 au
deja remove
Nu luati in nume de rau spusele mele dar dati putin pagina inapoi si uitativa si uimitiva de adevar "Peace :YMPEACE:
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

14 Mar 2015, 11:04

Iti respect cuvintele Devil, am vazut ce s-a intamplat si in trecut, dar hai sa ii linistesc pe cei care nu au curajul sa posteze, va asigur ca nu luati nici un warn daca sunt exprimari gresite sau scrieti cu piciorul. Eu nu vorbesc musai despre gelu, ca sa vina adminii vechi la scris. Eu vorbesc despre toate cazurile pana la ora actuala. Lumea nu intelege, daca tine in ea si inghite in sec acest sistem de concluzionare, tot de prosti vor fi luati. Daca nu scrieti ce ? Va ziceti, nu ma bag in vorba la Lucian sa nu ma ia in vizor, lasa ca merg inchis. Asa a zis unul, doi, pana s-a creat obisnuinta. Dar multi din adminii care nu au postat (nu vreau sa le zic numele, vreau sa vad daca se simt), prin tacerea lor, le-a venit randul la reclamatie impotriva lor. Si v-ati luat-o datorita sistemului si tacerii din trecut. Scrieti fratilor, nu va mananca nimeni. Nici eu, nici Experience, nici Lucian.
Image
© 2004-2017
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

14 Mar 2015, 11:15

Totusi sa nu vorbim doar asa ca sa ne aflam in treaba....nu ma refer la tine DEVIL!!! ci la toti,ce au impresia ca daca,isi spun parerea pe forum sunt luati pe sus (chiar daca unii sunt copii,nu ar trebui sa le fie atat de friga :) si mai bine ar intelege o chestie)

...si anume nimeni nu ia WARN!! ca isi da cu parerea,sau discuta o faza pro sau contra...WARN se ia din alte motive pt nesimtire ,jigniri sfidare etc....si in general ce`i care au fost prinsi codati si etc...Nu sare nimeni la gatul nimanui toti isi expun punctul de vedere,fiecare prin felul sau caracteristic....Si uite asa s-a creat o Falsa Impresie!! cum ca,unu sare la gatul lui altu,cand e vb de o parere diferita dar nu e asa.
Asta tine de intepretare si de taria de caracter pe care o ai (multi au o mentalitate gen la orice discutie in care 2 sau mai multi insi au o parere diferita totul se transforma intr`un conflict personal pentru ei,si incep hora) ,in momentul cand cineva este persiflat sau neindreptatit sunt, Gmoderatori,moderatorii,Administratori care ii vor face dreaptate ...:|
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Devil
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2014, 21:24

14 Mar 2015, 11:38

Floppy tin sa-ti dau dreptate,poate ca pe viitor vor fi mai multi colegi care sa-si dea cu parere fara frica si la necaz si la bucuri doar "cu oameni se face treaba" Peace :YMPEACE:
User avatar
Life
New Member
New Member
Posts: 40
Joined: 02 Sep 2014, 07:36

14 Mar 2015, 11:40

@DEVIL De acord cu tot ce-ai scris in precedentul tau post, mai putin cu asta
Devil wrote:
ai 1 WARN ai 2 WARN cum sa mai posteze colegi cand la a 3 au deja remove
Uite un extras din prefata la Regulament Forum:

Incalcarea regulilor prezente aici duce la sanctiuni, de la avertisment (5 Warnings acumulate primiti blocarea accesului 1 saptamana), la blocarea accesului pentru o perioada determinata, permanenta sau chiar la stergerea contului.

Asa ca fratilor, atata timp cat o spuneti fara sa jigniti sau sa atacati persoana, puteti sa spuneti orice, e doar o opinie, ce poate fi sanctionata ABUZIV cu 1 warn si la acumularea a 5 warn-uri sati pe tusa PE FORUM o saptamana.
Eu stiu sigur ca am ceva warnuri (2 sau chiar 3)... stiu ca la cumularea a 5 warnuri voi sta pe tusa o saptamana pe forum, dar asta nu ma va impiedica sa-mi spun opinia, intr-o maniera civilizata, pe forum.
A... si inca ceva .... la expirarea perioadei de "pedeapsa", o iei de la capat :) FARA STRESS FRATILOR....
Last edited by Life on 14 Mar 2015, 11:47, edited 1 time in total.
Be nice. I'll be nicer.
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

14 Mar 2015, 11:42

parerea mea este ca codatii care au fost prinsi cu coduri. gen (Gelu) sa fie pusi intro baza de date fara a mai fi Scoase vre-o data
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

14 Mar 2015, 11:48

Sunt total de acord cu tine, fH... Haaaaalo, nimeni nu va face rau, nimeni nu va musca daca veti scrie o prostiua sau doua ... sa fim seriosi, pana la urma suntem intr-o tara democratica si suntem liberi sa ne exprimam ideile si opiniile, nu? :)
Din contra... din greselile spuse/facute, acestea intr-o buna zi sunt corectate si invatate minte :D
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
Life
New Member
New Member
Posts: 40
Joined: 02 Sep 2014, 07:36

14 Mar 2015, 12:29

Oricum referirea in posturile superioare se face la "adminii vechi" , admini ce inca sunt activi pe servere dar din motive subiective nu mai frecventeaza Forumul, aceeasi admini care la intrarea anumitor admini pe server, acestia din urma parasesc serverul.
Be nice. I'll be nicer.
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

14 Mar 2015, 23:04

Pe gelu imi amintesc ca l-am ars si eu in trecut pe motivul "neprezentare ss" ;))
The stars are hidden on a rainy night
Post Reply