fN. Limbaju!!!!!

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
Eupopovici
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 29 Oct 2014, 17:34
Contact:

13 Jan 2015, 20:45

As vrea sa faceti ceva cu acest player care injura pe server....


Image
Image
Blood for mercy
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

14 Jan 2015, 00:41

Uite un motiv bun sa nu mai stai "undercover".
Ca admin ai canale de comunicare speciale ce poti atrage atentia asupra limbajului si chiar ai la indemana comenzi ce pot duce la limitarea accesului la chat si nu numai, pe o perioada determinata(pana la 24 de ore).
Cat priveste Domnul .... noi adminii sa ne facem treaba de admin si cand ni se atrage atentia ca X-ulescu are cod sa folosim comenzile ce le avem la dispozitie pentru al verifica.
Admini online... Atat trebuie.
Ar fi bine ca atunci cand este un admin logat sa apara undeva scris "Admin online". Poate ar mai tempera cel putin limbaju pe server si totodata confera siguranta playerilor ca daca intra un codat are cine sa-l dea afara.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

14 Jan 2015, 14:45

Gag/Slay/Kick/Uberslap/Ban/Hack.....

Ce rost are acest post ? umplem forumul cu chestii inutile.

Retardul asta oricum nu o sa isi revina niciodata, daca tu crezi ca noi nu stim atitudinea si limbajul sau ca e un codat infect :))) iti sugerez sa dai un search pe forum cu ASSU,si ai sa constati ca ce vrei tu sa ne arati despre el, gen limbajul pe care l-ai postat,ca e o nimica toata,poate si mai mult :D.....Pustiulica asta e un fel de Gurea(un alt copil retard scapat in cap de mic) daca nu a fi chiar el.......oricum il bagati prea mult in seama si de aia se alinta cum o comite ardeti-l....


Mai nou am vazut ca atrage pedepse pentru alti admini si umple forumul cu reclamatii penibile dupa parerea mea,dar e normal sa prinda aripi,fiindca ramane satisfacut dracul cand crede ca e bagat in seama de Lucian, acesta luand o decizie favorabila lui dar corecta conform regulamentului.Ce`i drept ii perminte regulamentul sa faca o reclamatie dar in cazul lui orice reclamatie pentru (gag,hack_wall,slap/kick/ban)chiar daca se dovedeste ca adminul ar fi gresit,acel admin ar trebui doar mustrat verbal (in caz de abuz sau greseala ca sa invete cum sta treaba cu regulamentul,mai ales adminii noi) dar nu si pedepsit cu WARN, fiindca Retardul asta nu merita acest privilegiu....in fine asta e parerea mea....BAFTA!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
fN.
Junior Member
Junior Member
Posts: 63
Joined: 18 Nov 2014, 14:30

14 Jan 2015, 14:53

1: In primul rand va salut !!!
2: Retard esti nu te-am jicnit deloc.
3: Va-ti plictisit faceti de acum reclamati la player,penibil.
4: EuPop am vrut doar sa te testez eram sigur 100% la 100% ca vii cun post.
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

14 Jan 2015, 15:00

Eu iti promit doar atat ,cand te vad pe server,la cea mai mica atitudine sfidatoare la adresa oricarui admin sau player de pe server,sau sa dai tu indicatii ce si cum sa faca un admin,sa injuri sau etc...te tin numai in HACK!..Ori iti vezi de treaba,ori PA!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Eupopovici
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 29 Oct 2014, 17:34
Contact:

14 Jan 2015, 15:07

fN. de ce vroiai sa ma testezi crezi ca nu sunt in stare sa joc si fara admin sau cum????
Frate eu iti zic pt. ultima data daca cumva imi mai da-i indicatii, ma mai injuri etc.... Eu iti promit ca te tin numa in ban nu in HACK in ban.

PS:Este ultimul meu post
Blood for mercy
User avatar
fN.
Junior Member
Junior Member
Posts: 63
Joined: 18 Nov 2014, 14:30

14 Jan 2015, 15:34

Indicati are voie playeru sa dea,ex:sa aminteasca la admin /harti si say_team sal rog o mapa sa dea la vot.
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

14 Jan 2015, 17:55

tu il Testezi cu Injuraturi pe server?
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
fN.
Junior Member
Junior Member
Posts: 63
Joined: 18 Nov 2014, 14:30

14 Jan 2015, 18:05

Asa crezi ?
User avatar
Eupopovici
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 29 Oct 2014, 17:34
Contact:

14 Jan 2015, 20:47

Pai dupa cum am vazut asa ai facut mai testat injurand pe server.... In fine faci ce vrei, da comportamentul tau arata a nu prea ai dat pe la scoala....
Blood for mercy
Post Reply