Probleme cs --> Andreeeee

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

18 Nov 2014, 19:21

Buna seara! Buna seara! Am o mica problema: ce ar trebui sa fac sau cum fac atunci cand eu joc cu un cfg " creat de mine" deoarece la "progamul minune" --> scan imi apare cfg ca si cum as avea cod dar eu nu folosesc.
Va rog, daca se poate sa imi explice cineva ce trebuie de facut in aceasta conditie.
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

18 Nov 2014, 20:02

Creat de tine zici? Daca esti amabil sa il uploadezi aici probabil as putea sa te ajut sau cel putin sa vad daca am aceeasi problema :)
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Nov 2014, 20:11

Posteaza aici cfg`ul sau pe mes,sa vedem despre ce este vorba cu el, e vorba despre liniile tale din acest cfg sunt multe si creeaza suspiciuni progamului nu ca ai un cod anume,posteaza acel cfg sa vedem daca il poti folosi in continuare.

Apropo,adminii care scaneaza un jucator si ii apare acest mesaj la scan,pot cere pe mes si cfg`ul sa se uite prin el,de obicei e doar numarul mare de linii din cfg,dar daca il suspectezi clar de wall sau aim etc,i-ai cfg`ul la verificat.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

18 Nov 2014, 20:35

Bun program ...
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
il3gal
Junior Member
Junior Member
Posts: 54
Joined: 07 Aug 2014, 17:36

18 Nov 2014, 21:05

Nu ca as fie eu mare counterist dar eu jucam cs 1.7 deja cand am vazut ca programu minune o arde cu gainari din astea ieftine cu mine ca imi aparuse ce badboy e minciuna mie imi dadea cu praf de ninja aim+wall+speed=cu detoate mam dat inapoi pe cs 1.6 de la nvidia E5 deja imi dadea cu praf de liniste ogc posible aim o ardea aiurea si am luat cs 1.6 simplu ca e cel mai bine deci parerea mea e ca sa va luati cs 1.6 normal deoarece programu da gres la cs-urile astea mai noi sau personalizate
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Nov 2014, 21:28


Il3gal
Si unde te-ai scanat tu de pe atatea cs`uri si ti-a gasit progamul atatea coduri ??

Image

Eu nu vad nimic pe aici,poate ne lamuresti si pe noi,sau ca de obicei vorbesti asa doar ca sa fii si tu pe aici? :D







Dar intra-devar, Sunt multe porcarii de cs`uri gen pglzone,pglcs ,cs2014, cs 1.7 etc....care chiar au coduri, vin cu diverse chestii preinstalate,dai un search pe google si alfa ce zic oamenii despre aceste porcarii de kituri :D jucati cs 1.6 original si clasic,scapati si de lag,aveti si un fps bun si scapati si de toate porcariile de plugin`uri :D


PS: am verificat CFG`ul lui Dea,are foarte multe aliasuri inutile, cfg`ul nu contine nici un cod.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

18 Nov 2014, 23:14

http://dl.fisier.ro/files/ap2g355ipalgn ... e.bmp.html

Poza domnitei Andreeeee,zisa si libera la mare :))
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

20 Nov 2014, 15:42

Orice cfg care are mai mult de 30 de linii, apare suspicious cfg pe programul nostru cu rosu.
Asta nu e o problema, parerea mea!
Am si eu cfg cu 484 de linii si pe program apare suspicios cfg cand scanez cu el. Intr-o zi, am sters din linii si am ramas cu 39 de linii simple gen:
rate "25000"
fps_max "100.1"
sv_maxrate "25000"
sv_maxupdaterate "101"
cl_rate "20000"
cl_cmdrate "60"
ex_interp "0.01"
viewsize "120"
Si cu 39 de linii am scanat, si la fel a scris "Suspicious cfg"
Abea cand am scanat cu cfg cu 24 de linii nu a aparut nimic cu rosu.

Acum, unde am vrut sa ajung.
Programul zice ca un cfg e suspicios din cauza ca intru-un cfg gasesti bind-uri pe butoane, tot felul de setari si tot felul de chestii.

Din cate stiu eu, cand cineva isi instaleaza un cod, acel cod iti baga automat un alt cfg in cstrike, iar daca scanezi cu acel cfg in cstike, programul nostru va depista codul si nu v-a mai spune "suspicious cfg" ci "Cheat Signature Detected: Wallhack" sau na... ce cod are omul.

Acum, in alta ordine de idei.
Cu acordul vostru si al boss-ilor, am sa caut un lays pe net, sa-l descarc, sa-l instalez si sa va dovedesc la toti cei ce nu cred in programul asta, ca o sa imi gaseasca codul. Dupa, o sa sterg cate ceva din acel cfg care se instaleaza odata cu codul, si o sa vedeti ca nu apare suspicious cfg ci apare codul in sine. O sa vad cum fac cu un cod la buton sa dovedesc iar si treaba cu teacher, are sau nu cod. :)
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

20 Nov 2014, 19:05

Nu exista wall in cfg =: , in cfg se gasesc prostiile gen no spread, no recoil sau imitatii de aim.
Si codu ala de care zici tu se cheama leis nu lays ca chipsurile. la leis apesi insert si ai panoul cu wall, aim si esp, codu asta e destul de vechi si des inatlnit, ma indoiesc ca programul nu-l recunoaste avand in vedere ca nu este updatat + ca nici nu iti dezactiveaza codul la o singura apasare de tasta.
Post Reply