Problema SCAN Rolling Stones!!!!

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

15 Nov 2014, 20:28

Vreau sa fac cateva lamuriri sa inteleaga toata lumea cum sta treaba si sa renuntati la ideea ca am eu vreo dusmanie pe el sau pe oricare altu :

1.Nu am urmarit scoatare lui Rolling din joc sau a oricaruia,dintre admini.

2.Cum am dat progamul de scanare celolarti admini asa i l-am dat si lui,s-a scanat si ia aparut POSIBILE WALL HACK!! acum daca nu il dadeam eu ,tot ajungea la un moment dat in posesia lui si trebuia sa dea SCAN si tot asa ii aparea.

3. Am intrat cu teamview,am luat un cs de pe net,am dat scan,aceeasi treaba POSIBILE WALL HACK!

4.Azi mi-a venit o idee, sa intru in legatura cu ,administratorul progamului si sa ii explic problema lui ROLLING

Explic mai jos ce , raspuns am primit la problema lui ROLL.

ATENTIE!! pentru a nu se face confuzii: Progamul de depistare a unui codat cu un cod (wall,aim,leis opengl.dll etc..) nu se inseala si depisteaza corect si exact daca un plaeyer are cod.

Problema noastra e mesajul POSIBILE WALL HACK!! ceea ce poate fi intradevar un cod care nu e activat dar poate fi si o eroare. Vezi mai jos de ce!

Nu am ce sa fac, decat sa renunt definitiv la acel mesaj. Sunt programe, fie update-uri de la windows, ce se "amesteca" in zona de memorie a CS-ului, din cine stie ce motive, astfel wCD detecteaza un hash (string) suspect in memorie (strict pentru aceasta detectie de "Possible Wallhack").
In cazul acestei detectii de "Possible Wallhack" ramane la latitudinea adminului de a stabili daca jucatorul a folosit, sau nu, cod.

Acesta este raspunsul la problema lui Rolling. Acum asteptam decizia lui Lucian pe mai departe.

TEACHER!!

1.In acea telenovela inceputa la topicul lui FLOP,eu m-am legat de WALL`ul lui in mod special,dupa ce am vizionat demo din reclamatia lui Vlad Vega am explicat acolo ce si cum nu o sa ma mai repet.Imi pastrez parerea si anume WALL TEACHER!!!
2. Intre timp au aparut niste scanuri de alui Teacher,la fel ca si la ROLLING cu posibile HACK!! numai ca la TEACHER dupa multe scanuri CLEAN au aparut si alea,si normal cu suspiciunile mele sau inasprit si mai tare.

Sper sa intelegeti ce am vrut sa subliniez sa nu mai fie discutii ,gen dusmanie,bisericute si etc.... BAFTA!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

15 Nov 2014, 21:23

Am primit raspunsul de la sursa.
L am repus pe RollingStones in drepturi.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Post Reply