Mr. Teacher = One Life

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

11 Nov 2014, 10:32

Ma academicienilor... daca o singura data as fi folosit cod de pe Uniq Id 48086b2ac6bd4cd69a35f99bec852017 (adica laptopul de acasa) ar fi aparut acolo la statistica DETECTION BEFORE
Nu mai am posibilitatea sa vad primele scanari. Acolo se vede timpul cat a fost deschis cs-ul innainte de a se face scanarea.
Dupa cum bine stiti (sau poate inca nu stiti) 2 cs-uri nu pot functiona simultan pe aceeasi unitate de calcul, iar distanta dintre laptopul de acasa pana la laptopul de la servici poate fi acoperita in 2-3 minute doar cu o masina de formula 1 :))
Flop. mi-ai castigat respectul inca de acum cativa ani,dar crede-ma, daca nu apuca baietelul meu sa joace nesupravegheat aseara nu aveai la ce sa faci poze. Bvo tie.
Acum sa fiu acuzat de wall e altceva.

ExpEriEncE: Si dupa cum bine stii ,cu acelasi router in casa,si cu laptop/pc`uri diferite poti intra pe cate servere vrei cu acelaasi ip si clasa ip numai numele pe server difera :D
Vorbim de lucruri diferite dar fiecare de ce-l doare... ai dreptate dar daca erau mai multe laptopuri pc-uri conectate la un router nu mai aparea Mr.Teacher alaturi de CSGO in wargods

ExpEriEnce: Scan ai dat pe rand,nu la toate odata fiindca nici nu ai cum, asa ca poate sa iti apara si mos craciun alaturi de csgo, daca asa ai numele in pc in fine :D
Last edited by Mr.Teacher on 11 Nov 2014, 15:31, edited 1 time in total.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

11 Nov 2014, 11:34

Mr.Teacher wrote:daca nu apuca baietelul meu sa joace nesupravegheat aseara nu aveai la ce sa faci poze. Bvo tie.
De ce esti acum revoltat ? Care-i problema ?

Nu pot fi destul de clar sa nu se mai pomeneasca de Wargods in acest topic ? Eu am adus dovezi de pe G1, nu de pe Wargods. Distanta dintre dproto si revemu PE ACELASI IP o faceai intr-un timp relativ scurt. Ai invatat baiatul DE 7 ANI sa umble pe calculator si laptop in acelasi timp ? Hai ma lasi. Poate-l ia pe micut Bill Gates la Microsoft. Fara suparare. Pe nuke_2x2 ai fost alataieri, aseara te-am prins pe pool_day si dust2x2.
Ciau.
Image
© 2004-2017
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

11 Nov 2014, 13:11

Nu ti-a contestat nimeni dovezile Flop.
PC nu mai folosesc demult, posibil snobism.
Eu stiu cum joaca baiatul meu :)) nu poti face asemanari de nici un fel la stilul de joc :))
Eu am spus adevarul dar voi vreti sa fiti mintiti eventual sa va dau dreptate cand nu aveti, pentru a va multumi.
Sharada cu wargods a intrat cand am fost acuzat de veridicitatea scan-ului si posibilitatea de joc cu wall in urma masluirii scan-ului.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

11 Nov 2014, 13:47

Nu am vrut sa ma bag, dar nu ma pot abtine :))
Cand cineva e suspect de ceva, incepe sa bage in c*rul altuia. Dintr-o data are nevasta, copil, servici, 2 pc-uri, alea alea.
Nu poti sa bagi un copil de 7 ani in discutie.
Asta cu copilul mi se pare o tampenie. Sa spui ca ai copil, si de asta uneori joci prea bn si alta data joci prost (din cauza copilului)
Un copil de 7 ani nu stie nika.... nici nu stie sa scrie.
Acum, cum ne explici tu noua, ca "baietelul" tau, stie sa scrie pe server si pe forum.
Din cate imi amintesc, ai facut si o cerere de admin pe numele life. Poate mai ai si un baiat mai mare?? :))
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

11 Nov 2014, 18:15

Nu vezi ca se incurca baitasul singur in vorbele proprii. Nu stie cum s-o mai dea, sa o intoarca pe fata-verso. Stii ce baiete, cand te-o luat Experience de-o parte pe messenger, stateai cu ouale-n gat de emotie si te-ai milogit "te rooooggg sa nu afle nimeni", atunci de ce nu ai pomenit nimic de puradel ? A ? Atunci dracul nu era nascut sau ce ? Surpriza in mai putin de 1 luna avem copii de 7 ani care joaca de pe CS-ul lui tatiii. Ma tu te auzi cand deschizi gura ?
Image
© 2004-2017
User avatar
il3gal
Junior Member
Junior Member
Posts: 54
Joined: 07 Aug 2014, 17:36

11 Nov 2014, 19:13

Deja se lasa cu roman frumos aicia eu zic ca Lucian sa vina cu o decizie inteleapta pt aceasta reclamatie prea bine intemeiata ar fi un plus pt toata comunitatea G :p
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

11 Nov 2014, 19:46

Asa-mi trebuie .. ma bag in troaca ma mananca porcii...
Am gresit cand v-am considerat egali mie.
Eu tot nu inteleg ce rezolvi cu... ASTA.
Ce asteptari ai tu de la topicul asta ??
Ai lipit One Life de Mr.Teacher.. tzam zis "Bvo tie"
Pentru orice altceva este sectiunea de reclamatii
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

11 Nov 2014, 19:56

mda ce sa zic, : Mr. Teacher are copil, data viitoare cand o sa fie prins iara cu cod, o sa fie nepotul Lui mai mic de 7 ani.

Mr. Teacher, orice ai face nu baga copii in discutie. nu are rost aici.
ai fost prins cod ai Remove la admin, Simplu
si eu imi las copii, sau nepoti. la pc sa joace cs cu wall.

din ce am vazut in discutie pana la ultimul meu post, faci ce faci, vrei sa scapi, cauti copii / Nepoti.. etc

ca copilu joaca stilu meu, ca bla bla bla. lasa vrejeala nu avem 7 / 8 ani
cred ca Lucian are suficiente Probe sa poti primi Remove all Admin/


sa nu mai zic, in topicul Lui EXP ai zis ca nu esti tu, No Life , acuma bagi ca joaca copilu pe cs.....
stii ce meriti Un Premiu REMOVE !
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Ra-[Z]-oR - w0lf
New Member
New Member
Posts: 29
Joined: 19 Jul 2014, 12:24

11 Nov 2014, 20:40

Scuze ca ma bag Teacher ma-i ti minte cand aveam admin pe g1 si eram noi 2 pe srv si mai intrai inca odata cu numele Mr.Teacher(1) si ai spus ca esti tot tu.
Acum e ficiortu :)))) Stiu cand il lasai pe ficiortu nu ieseai din cs sau de pe srv..Asa ca mai degraba recunosti greseala...
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

11 Nov 2014, 22:22

Dane, de unde scoti tu remove? In afara ca poate a mintit si ca a dat scanuri de pe nustiu ce pc-uri, pana la urma programu nu l-a detectat. Exista doar suspiciuni, dar nimic concret pana acum. Nu ziceti de mine ca ii iau apararea, dar nimeni nu i-a facut un demo, daca va aduceti aminte, inainte de cheat detecterul asta multi admini au luat remove pe baza demourilor.a!
Offtopic: decand a aparut programelu asta, se dau banuri numai pe baza lui, nu mai exista demo viewing
Post Reply