Mr. Teacher = One Life

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

11 Nov 2014, 23:07

Aprob cele spuse de Vally.Remove pentru ce? Pana la urma,in afara programului,mai exista si alte dovezi clare? Mancarimea dintre voi nu cred ca o sa duca la un remove,nu e fair play.Si cu cat ii dati peste nas lui Teacher,si va chinuiti sa l inlaturati fara niste dovezi clare,cu atat mai mult intrati in jocul lui.E amuzanta chestia...
PS : S au inventat ideile originale.Ce ar fi sa lasam copy paste ul deoparte.( cine se prinde)
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

12 Nov 2014, 08:04

viewtopic.php?f=28&p=12453#p12453
Un demo recent facut de vlad vega ??
Stiam ca face demo !!!
Prindeti-va urechile in el.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

12 Nov 2014, 08:29

Nu este important pentru mine daca Mr. Teacher = One Life , oricum stiam asta inaintea tuturor si nu m a deranjat avand in vedere ca era vorba de doua servere distincte.(Titi respectv One).

Acum ca am concluzionat dilemele legate de cele doua laptop uri ale lui Teacher , unul de acasa (revemu) si cel de la serviciu (dproto), nust ce mai ramane de zis...intrebarea mea pt Teacher e ...cand ai dat scan la sv de ce au iesit rezultatele alea?
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

12 Nov 2014, 09:01

Banuiesc ca te referi la http://www.wargods.ro/wcd/search.php?se ... after=nick
Primele scanari sunt de pe 48086b2ac6bd4cd69a35f99bec852017 (acasa) si cele inrosite se pe 7e5e2b5f01bd456e9ce091c808c7d15a (servici)
Nu-mi explic de ce au iesit asa ...
Ca drept dovada am incercat sa vad ce anume zice ca ar fi cod si a "gasit" el un cgf in prima scanare rosie.
L-am sters am dat scan si tot asa.
Am sters si ce am mai crezut eu ca ar putea fi nu numai din cs.. dar degeaba
Nu inteleg .. e acelasi cs care-l joc de-acasa.

ExpEriEncE:Normal,bizar,incredibil, fix la tine cel mai suspectat player de pe G1, apare in sfarsit wall pe scan,dar nu e nimic s-a luat nebun un progam care functioneaza ok la toata lumea,dar totusi poate a auzit probabil de toate discutiile de pe forumul G1 si a zis hai sa il arat ca are WALL :) dar eu stiu stai linistit nu mai e nevoie sa-mi explici,are erori progamul,nu ai nimic tu esti doar o victima a progamului,dar oare cum de te-a gasit fix suspect de WALL HACK,unde ai comiso? ce ai uitat sa faci de nu te-ai asteptat sa apara? in fine,nici nu mai conteaza :).

DE CE SA DAU SCAN LA UN CS CARE ARE WALL ?? :))
Mai ales ca nu-mi ceruse nimeni scanul ...
Last edited by Mr.Teacher on 12 Nov 2014, 11:11, edited 1 time in total.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

12 Nov 2014, 09:43

Mr.Teacher wrote:viewtopic.php?f=28&p=12453#p12453
Un demo recent facut de vlad vega ??
Stiam ca face demo !!!
Prindeti-va urechile in el.

Zmeule mai usor cu arfimatiile de gen,nu isi prinde nimeni urechile,prindetile tu cu cine stii tu,mai usor cu sfidarea asta de 2 bani.
Cat despre demo,te-a batut deja demo de la reclamatia lui Vlad cea in care a primit suspend degeaba dupa parerea mea,fiindca e wall on acolo am explicat mai sus ce si cum.

Apropo de mancatoria pe care o observa unii,sau de situatia comica si foarte plina de sine in care este pus,acest individ Teacher.

Fiindca altii chiar au ceva de spus si isi dau seama ca din atatia admini pe care l-au suspectat de wall pe acest zmeu inocent al cs`ului,care i-au dat hack,sau care s-au abtinut fiindca stiau ca oricum nu rezolva nimic, ba mai mult vor fi sanctionati,si au fost multi in situatiile astea,nu se poate ca toti sa se insele.
Mai mult, coincidentele,soarta sau cum vreti sa o luati, toate au contribuit tot in defavoarea respectivului, chiar daca unii sunt de parere ca in favoarea lui,treaba lor,daca atat vor sa vada,e problema lor.
Dar oare cum nu conteaza ca 3 4 5 playeri de pe server cu nume diferite care se dovedesc ar fi tot el (A se intelege ca nu numele lui sunt problema in chestia asta),sunt jucatori cu nume diferite un admin nu are de unde sa stie cine si cum e,el doar isi face treaba de admin.
Cum isi explica cineva ca din toate numele cu,care joaca un jucator pe server,pe toate din ele este hakcuit de admini si cu motivul wall,pe toate demo,se vede wallu (aceleasi scapari) si totusi respectivul scapa de fiecare data? fiindca wallu,de pe vizionarea demo nu este gandit logic (nu exista sunet pe harti mici (sunet distorsionat), sa joci numai pe atac runda de runda, si sa te duci direct pe jucatorii,si mai ales pe linii albastre ca de asta exista aceste linii :) nu exista asa ceva, e peste capacitatile noastre sa fim atat de abili in acest joc, daca nu avem alte ajutoare(WALL) ,cineva trebuie sa inteleaga chestia asta in fine)
In plus apare si un progam , acest mult discutat SCAN,o sansa in plus pentru admini sa prinda un codat fix ca respectivul, care stie sa joace teatru.
Cum isi explica unii care nu inteleg urmatoarea chestie,ca fix la el tot el acest Zeu apare cu alte probleme gen 2 cs`uri,scanuri diferite,copii care joaca cs ,SCANURI cu suspiciunea ca inchis si deschis cs,SCAN cu suspiciunea posibile wall, discutie privata pe messenger cum incearca sa se dea lovit si etc... chiar nu conteaza nimic din toate astea?? cum de se intampla atat de multe problemute bizare fix la acelasi individ?
Deci nu cred ca e atat de simplu,sa zici doar ca e vorba de o mancatorie-dusmanie si restul o mare majoritate dintre admini s-au luat nebuni,cu totii,si cad unul dupa altu, ar trebuie sa conteze toate coincidentele astea!!! eu unul nu imi mai bat capul cu respectivul ca nu are rost.

Parerea mea este si va ramane ca e un codat care joaca un teatru ieftin, si va mai fi printe noi,pana cand invatam sa fim atenti la toate detaliile sa ne dam seama ce se intampla cu adevarat.
Orice altceva mai apare despre baiatu eu nu mai am nici un comentariu de facut stiti parerea mea.Bafta !!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

12 Nov 2014, 11:07

E vorba de SUUNEEET.
Cand ai sa ajungi la concluzia ca joci mai bine LAMA cu casti si nu cu muzica, si crede-ma ca ai ce asculta la LAMA. Daramite in timpul unor harti cu arme.
Cand ai sa faci diferenta intre zgomote si sunete, deabia atunci vine distractia de a le identifica pe fiecare in parte.
Daca intelegi ce spun eu te felicit. Inseamna ca stii care e diferenta intre ce auzi tu si ce aud eu.
Si hai sa va mai spun ceva.
Pe hartile fy spawnul este ciclic. Daca erati putin atenti observati si voi asta .. de aia eu ma duc pe atac de fiecare data:
1. se aude din baza in baza
2. datorita spawnului tipic hartilor fy, 80% stiu pe ce parte este adversarul.
Pe alte harti decat fy incerc sa plec primul din site pentru a avea coekipieri numai in spate ceea ce-mi da ocazia sa aud daca vine ceva din fata. Daca nu am coekipier in spate stiu daca-mi vine 1 player sau 2. Daca stau pe loc mi-e usor sa-mi dau seama daca vin 3 playeri din aceeasi directie.



Exp@ Pt tine sunt Mr.Teacher ca ma simt lezat cand vorbesti asa cu mine, si cam contravine regulilor forumului.
Era o faza in care te felicitam ... dar se pare ca nu ai ajuns cu cititul pana acolo sau chiar nu ai inteles despre ce vorbesc eu . Si ai pretentia sa-mi dai tu mine nota la cs.
Si mai e ceva.. vorbeste din punctul tau de vedere,ca esti doar GM, nu reprezinti un sindicat sau un grup al comunitatii, mai lasa si pe altii sa spuna ca sunt de accord cu ce spui tu.



Nu te mai baga in postarile mele ca tura viitoare le sterg, si vreau sa adun posturi.
Chiar acuma intram intr-unu.
Last edited by Mr.Teacher on 13 Nov 2014, 15:13, edited 6 times in total.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

12 Nov 2014, 11:37

Inca o data cand da programul rateu... Asa tata, dati remove pe program, tot asa, lucrati profesionist :-BD
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

12 Nov 2014, 21:15

Rolling,sa inteleg ca tu consideri ca Teacher joaca ,corect?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

12 Nov 2014, 21:21

RollingStones wrote:Inca o data cand da programul rateu... Asa tata, dati remove pe program, tot asa, lucrati profesionist :-BD

Eu cred ca programul nu da Rateu. doar uni din voi, joaca cu coduri. ca altfel nu cred ca ar arata cu rosu (Cheat Signature Detected:
Possible Wallhac )
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

13 Nov 2014, 06:38

Cand un admin spune "Ma.. eu cred ca are cod. E posibil sa aibe wall" zici ca e parerea lui si daca se inseala e tipic uman, da hack, ia warn daca se face reclamatie.
Dar cand un program zice ACELASI LUCRU si nu e in stare sa zica unde sau ce anume a depistat eu zic (parerea mea) ca e un program de ... care nu e bun, si asta nu ca sunt eu in colimator.
Faptul ca este in stare sa spuna de cand ai deschis cs-ul dovedeste ca se executa odata cu deschiderea unitatii si asta mai tradeaza ca acest program nu scaneaza doar cs-ul ci intreg sistemul. E bun pana aici.. dar sa nu poata sa spuna fisierul sau programul si ce anume a gasit el incriminator in acel system, ma face sa-l situiez sub cel mai slab admin al comunitatii noastre, dealtfel din punctul meu de vedere l-as propune la un REMOVE :)) ca nu e prima data cand da chix.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Post Reply