Mr. Teacher = One Life

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

10 Nov 2014, 19:08

Ma baiatule cat de mult ai incercat sa te feresti, te-am gasit eu. Ai 2 cs-uri manca-t-as si nu ai sange in tine sa o recunosti. Un cs in care dai bine, si altul in care joci prost. Poti sa ai zeci de nick-uri, iti stiu cs-ul. Eu nu fac topicul sa iei remove, pentru ca Luci te va pasui si de data aceasta. Ci il fac pentru colegii mei sa te vada toti, sa te fac de ras cu telenovela ta cu scanarea. Tu pentru mine nu esti coleg ci un simplu jucator.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2004-2017
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

10 Nov 2014, 19:16

Eu stiam asta de la inceput mi-am dat seama si eram 100% convins ca dadea Scan de pe alt cs, ma bucur ca ai reusit sa aduci si dovezi Flop pentru a arata asta felicitari.
Lucian se pare ca banuiala mea de atunci se adevereste inca o data :D omul le are cu teatru dar cum orice piesa proasta are si erori (scapari) pana la urma iese si adevarul la iveala :D
Il bate wallu si fara suparare, pe demo lui VLAD se vedea destul de clar wall`u nu ai cum sa te duci nici macar 2 runde consecutiv fix pe jucatori mai ales cand ca admin ai si liniile ajutatoare care iti arata exact cum se duce fix pe directia liniilor(jucatorilor) runda dupa runda, harti mici sunet distorsionat, etc..nici PGL`ul nu se poate lauda cu asa ceva,fiindca e chiar imposibil,si nu numai pe demo de la reclamatia lui VLAD mai sunt demo cu el pe forum,cu aceleasi faze, in fine,a scapat si atunci poate va scapa si data viitoare,dar pe mine si o stie bine si el nu ma atinge teatrul ieftin,tin sa ma axez pe realitate si logica fazelor de pe un demo si fara nici o exagerare e WALL on dar asta e doar parerea mea.BAFTA!!



Floppy: Pe kaka nu ? Am vazut si eu demo-ul, iar Vlad stie ce mi-a sarit in ochi.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

10 Nov 2014, 19:30

Deci. spuneai ca nu esti tu, bla bla bla. si totusi ti-ai gasit Nasul :)) care sa arate ca One Life e Mr.Teacher

Re: Unban va rog.

Postby Mr.Teacher » 18 Oct 2014, 15:58
Treaba voastra pe cine vreti voi sa banati sarmanul life :)) dar pana sa legati voi numele Life de numele Mr.Teacher e cale luuunga(imposibila).
Omu face cerere de unban si tu vii cu povesti de adormit copii.
Recomandarea mea:
1. Scoate banul la nenorocit ca vreau sa stau si eu de vorba cu el :)
2. Calmeaza-te si nu te strofoca asa tare
3. Incearca altceva daca vrei sa te iei de mine

deci, nu esti tu nu?
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

10 Nov 2014, 20:14

Stii care-i problema Experience ? Pe acest CS-GO l-o ars Vlad pe kaka. Ala-i cs-ul lui (revemu) care 'da bine', nu acel "valve clasic" (STEAM_ID_LAN / dproto).
Image
© 2004-2017
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

10 Nov 2014, 22:20

Dupa fiecare scanare programul are o arhiva unde putem gasi toate scanarile facute.

Partea frumoasa al acestui "history" este ca putem sa cautam acolo dupa Nick , Unique ID (id ul unic al calculatorului) , Type: steam / non steam / , Render , si Ip.

Cautand dupa "Unique ID" am dat de acest link:

Scan Unique ID , acesta fiind calculatorul cu cs ul "revemu".

In schimb cand am cautat dupa nick am gasit acest link:

Scan Nick

In concluzie dupa uniq id si nume reiese ca Mr. Teacher a dat scan totusi de pe doua calculatoare , eventual de pe un calculator si un laptop.

Astept totusi ca Mr. Teacher sa ne explice ce si cum s a intamplat.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

11 Nov 2014, 07:51

Noroc (sau poate nu) cu baiatul meu de 7 ani, lasat nesupravegheat la laptopul de acasa :)). Bine ca a jucat cs si nu a accesat alte prostii.
Laptopul de acasa (i-l am de aproximativ un an) are un Uniq
Id : 48086b2ac6bd4cd69a35f99bec852017 dar am 2 versiuni de cs: 1. O versiune pe care o joc de vreo 7-8 ani - roto
2. O versiune de pe care joc de 3-4 luni - CSGO-Player
Laptopul PERSONAL de la job este laptopul folosit de mine pana sa-l am pe asta nou si are Uniq Id : 7e5e2b5f01bd456e9ce091c808c7d15a. La resusele care le are chiar si cu un ping bun doar cs roto merge cat de cat, dar STUPOARE :)) Cs-u care-l folosesc acasa e acelasi Cs carel folosesc la servici.. numai ce sa vezi :)) acasa sunt curat dar la servici... am wall :)) si macar de putetam sa joc deacolo, ca-l folosesc doar sa supraveghez sv :D
Pentru alte nelamuri... lasti intrebarile aici.. acum tre sa ma duc sa dau o prajitura la baiat :))
P.S. Nu am putut sa nu observ offtopicul facut de unii admini cu logica si simtul lor.
Am ales aceasta cale de dublu nick pentru playeri, special cei care cand ma vad pe server ies pentru ca ma considera codat, motiv pentru care nu prea am avut reserve in a ma desconspira in fata lui EXP (in fata lupului), el fiind cel ce m-a ros si ma va mai roade pana cineva o sa-i dea ascultare in idea de a forma un lider.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

11 Nov 2014, 08:35

Eu te rod, eu vreau lider, eu fac de toate cand e vorba despre tine:)) dar se pare ca majoritatea colegilor sunt de aceeasi parere dupa cum observi.
Baiat,laptop,pc, acasa,servici,joci bine, joci prost,pe server erai cu cs STEAM ca e fake ca nu,nu are importanta apare STEAM cont REVEMU iar cand ai dat scan aparea alt nume decat cel cu care erai pe server si cs no STEAM,deci logic e ca,scanarea se facea de pe alt cs,coincidenta mare ca fix la tine se intampla asta (suspect de wall chiar de inainte sa apare acest progam :) ).Eu am si o discutie cu tine si chiar si asa sustineai sus si tare pe forum, ca nu ai nici o legatura cu life, no life si cum vezi doamne caut eu sa ma iau aiurea de tine si ca fac o nedreptate altui jucator, dar asta e o alta poveste din care reiese doar caracterul tau :)...BAFTA!!

PS: Fiindca stiu sigur ca ai sa sustii sus si tare ca nu e adevarat ce zic eu ca pe server erai cu cs STEAM si la SCAN pe statistica aparea clar CS No Steam si un alt nume (coincidenta sau nu) ,o sa postez o mica partea din discutia noastra,sa inteleaga toata lumea cum sta treaba :D


iddepoze2014: pls nu mai zi la nimeni
iddepoze2014: nu mai stie nimeni nimeni
Kojo Kojo: ok
Kojo Kojo: ar trebui sa-mi apara la scan numele
Kojo Kojo: NO LIFE
Kojo Kojo: si nu apare
Kojo Kojo: dc?
Kojo Kojo:
iddepoze2014: nu stiu d c pe cs asa e asa
Kojo Kojo: ai 2 pc`uri?
iddepoze2014: de asta am zis k poate are programu o bubuta
Kojo Kojo: nu are man merge bine
iddepoze2014: si am dat scan pe celalalt cs
Kojo Kojo:
iddepoze2014: si a aparut mrteacher
Kojo Kojo: dar cate cs`uri ai ?
iddepoze2014: 2
iddepoze2014: unu cu id de steam si unu fara
Kojo Kojo: DAR ALA CU MR.TEACHER E TOT No STEAM
iddepoze2014: fara intru cu Mr.Teacher si asta intru cu Life
Kojo Kojo: DAR AMAN2 IS MAN
Kojo Kojo: NO STEAM
iddepoze2014: cs asta cu l;ife are un config.. cam atat cred ca scaneaza programu ala
Kojo Kojo: astea cu care te-ai scanat
iddepoze2014: pai nuj mie-mi da un numar de steam


Si dupa cum tu bine stii, am sa le explic si la colegi.
Prima data cand ti-am cerut eu sa dai scan a fost pe numele Life fiindca erai suspect de wall nu stiam pe atunci ca esti tu Teacher, si mi s-a parut ciudat cum fix cand ti-am facut poze,m-ai luat din prima pe messenger hai da-mi si mie progamu ala,asta fix in primele zile cand aparuse progamul (a 2-a zi :) ),deci erai pregatit, numai ca surpriza scan clean dar de pe alt cs.
Fiindca era dubioasa treaba,ramasase sa te mai scanez odata in alta zi,apoi intr`o zi cand intru pe one,jucand pe server, imi atrage atentia un jucator, care ma stia oriunde eram pe harta si ii dau amx_Ss si il invit pe messenger bine inteles ca nu stiam ca esti Life sau Teacher fiindca jucai cu alt nume si acela era NO Life, iar la scan aceeasi poveste, ba mai mult,mai reiese faptul ca erai si MR.TEACHER pe care deja il banuiam de WALL.
Scriu asta ca se se vada clar ca nu te-a hartuit nimeni pur si simplu 3 nume diferite de player cs,zile diferite, acelasi jucator, aceeasi suspiciune WALL on si aceeasi problema la SCAN,interesanta coincidenta :D.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

11 Nov 2014, 09:38

Cine a dat scan in ziua in care Experience ti-a cerut-o ? Tu sau copilul ? Tu chiar ne consideri de-a dreptul prosti ? In trecut apareau povesti cu verisori/frati/draci/lati, dar sa bagi un copil in aceasta discutie mi se pare de-a dreptul josnic si umilitor. Nu imi pasa de copilul tau, daca ai, sa fie sanatos dar tu chiar crezi ca poti veni cu tupeul acesta pe forum sa spui ca un copil de 7 ani are stilul tau de joc. Nu te-am vazut ieri pentru prima oara pe G1. Las-o moarta cu asta.
Mr.Teacher wrote:2. O versiune de pe care joc de 3-4 luni - CSGO-Player
Baiatule ai fost prins jucand de pe acest CS, nu ma intereseaza de unde pretinzi ca joci. Poti juca si de pe munte, poti intelege ca nu-mi pasa ? Ai jucat pe Kaka de pe acel CS-GO ? Da. Pentru mine este suficient ca ai recunoscut CS-ul care "joci bine".
Image
© 2004-2017
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

11 Nov 2014, 09:41

Exp. nu erai tu ala inflacaratu care sustineai programul asta si aduceai dovezi in cazul Rolling? care din punctul meu de vedere e un caz cu player pierdut degeaba.
Eu nu voi aduce la cunostinta ta dovezi ce-ti stau la dispozitie, numai ca din "bunavointa" ta nu vrei sa le iei la cunostinta.
Studiaza cazul innainte de a mai face afirmatii care sa te faca de "rusinica". Uite i-ti dau un indiciu "wargods" ... stii sa te uiti???



ExpEriEncE: Te faci ca nu pricepi, sau poate nu ai inteles ce anume subliniez eu, dar citeste bine ce am scris mai sus, ai tot ce iti trebuie acolo.Poate raspunzi si la intrebarile lui FH ca tare curios sunt ce ai de zis.
(Cat despre Rolling,nu am luat nici o decizie eu in ceea ce il priveste,asta ca sa stii si tu )...BAFTA!!
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

11 Nov 2014, 10:04

Fara suparare, eu nu am adus poze de pe Wargods ci de pe G1 ok ? Pe mine nu ma intereseaza un forum strain, ci locul de unde am adus dovezile (G1). Ai calcat pe G1, esti in baza de date G1, ti-am adus G1.
Am incheiat discutia despre Wargods-ul vostru, cu uniq id-uri. Are si G1 uniq iduiri.

Hai sa ti le spun care sunt pe G1:
1: Acel STEAM_ID_FAKE_CS_GO
2: Odata invatat stilul de joc nu ai cum sa-l pacalesti cu nici un program/site.

Cu totii o dam in bara cel putin odata in viata, dar nesimtirea ma irita si faptul ca ne aduci replici ca pentru copii de 12 ani. Ma omule, nu mai scadea nivelul de varsta din acest topic. Adica ce vrei sa arati prin povestile acestea ? Ca noi suntem oligofreni, cei dinaintea ta care au fost prinsi sunt fraieri, si tu esti Zmeu, da ? Mie unul imi pare rau si la ora actuala pentru RollingStones, dar nu vreau sa reinvii discutiile despre Wargods. In continuare vom ramane la G1 cu dovezile de mai sus.
Image
© 2004-2017
Post Reply