Remove rolling

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

19 Oct 2014, 16:50

Klaps e voie tata dar tu vad ca nu mai vezi mai departe decat de pozitia lor de victime studiaza putin problema si de la teacher de ieri unde ai inchisv postul si de la Il3gal,si ai sa vezi ca abereaza ai dovezii clare dar se pare ca tot eu trebuie sa fiu mai atent.Nu vreau sa incep o telenovela iar man dar totusi, vezi dovezile clare si apoi iale apararea si nu sunt impotriva sa voarbeasca lumea pe forum dar alta e problema cu cei doi !!! nu le mai da apa la moara ca prind aripioare pe gratis..Bafta!!! Sa-mi zica Lucian daca am gresit cu ceva!!! Il3gal mai usor cu insinuarile la adresa mea WARN!! nextime
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

19 Oct 2014, 17:21

Nu tin partea nimanui,doar ca uneori ma deranjeaza atitudinea ta,si de asta ti se pare ca le tin partea.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

19 Oct 2014, 17:47

Concluzie finala:

1.Toata lumea are dreptul sa si dea cu parerea in limita bunului simt...(a nu se creea antipatii sau bisericute din cauza ca x nu e de acord cu y)

2.Nu scrie nicaieri ca double acount nu este voie...am scos banrile date din aceasta cauza.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

19 Oct 2014, 18:21

Si concluzia finala a acestui topic? Programul inca ma gaseste cu wall, ma puteati verifica ce si cum dar... Hai sa-i dam remove, da-l in [][][]

A si inca ceva, de ce mi-ati blocat contul sa nu pot posta decat cu aprobarea unui moderator? Ce credeati ca o sa incep sa va injur cum a facut ASU sau ce? :)) Domane ce oameni...
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

19 Oct 2014, 18:37

Lumina in sfarsit! eu am dat ban dublu cont pt ca si inainte se dadeau de ceilalti colegi in fine bine ca s-a clarificat. Bafta!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

19 Oct 2014, 18:45

Era de ajuns sa citesti regulamentul de forum ca sa vezi ca nu e o regula pt ban.Si nu stiu sa fi fost cineva banat pe forum pt dublu cont.
@Rolling:Nu mai stau acum sa verific cinea setat optiunea asta ( ar trebui sa o scoata),dar ti am dat eu approve la postul asta si la cel mai de devreme.Vinovat,nevinovat,ai dreptul sa vorbesti atata timp cat nu jignesti o persoana.


S-au dat multe banuri gen Klaps se poate verifica in fine.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Post Reply