Remove rolling

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

27 Sep 2014, 23:40

Nici un raspuns... Nu vreti sa ma verificati deci? Pai spuneti fratilor ca vrei sa va debarasati de mine si gata dar nu ma acuzati de lucruri de care nu sunt vinovat.
Eu nu am nici un wall in pc sau pe steam, va dau teamviewer sa va uitati ca doar aveti si voi habar, tzep nu mai spun... Eu ce vina am ca ma "gaseste" programul cu wall daca eu n-am nimic.

Dar daca considerati ca "verificarea" cu programul minune e intadevar o proba de remove atunci asa sa fie, eu stiu ce joc si nu ma simt vinovat cu nimic. bye
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

28 Sep 2014, 16:35

Totusi omul trebuie ascultat si apoi "investigat". Nu a fost coleg cu noi de ieri. Mai nou ne luam dupa programe facute de oameni fantoma ? Aici cand am vazut ceva facut de Tzep atunci aveam siguranta ca e bun si nu da rateuri. Daca intr-o zi acest executabil da rateu (sa zicem) si pe bune nu ai nimic, cum reactionezi ?

Eu zic sa fie in continuare cercetat cazul. Si mie mi se pare un pic eronata faza fara dovada. Inseamna ca demo-urile vor fi inutile si ma iau dupa un site ce nu are legatura cu G1, nu ?
Image
© 2004-2017
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

29 Sep 2014, 17:07

Experience, sa zicem ca e asa cum spui tu si eu am wall si in tot aces timp am avut wall. Vrei sa imi spui ca un om care mascheaza wall-ul de aproape 3 ani de zile si care are zeci de poze si demo-uri de la aproape toti adminii din comunitate, vrei sa imi spui ca un astfel de om nu isi inchide wall-ul cand isi scaneaza cs-ul cu "chat detector" pe bune? Logica e la pamant... Si modul in care a fost tratata toata problema m-a lamurit asa cum am spus la inceput.

Stati linistiti ca eu adminele nu le vreau inapoi doar vroiam sa va arat ca intradevar nu am nimic, pentru ca nu imi place sa fiu acuzat pe nedrept si nici nu stau sa ma milogesc sau sa cer iertare pentru ceva ce nu am facut.


Scuze Roll am sters fara sa vreau o bucata din comment cea in care ii multumeai lui FLOP pentru sustinere si ca a fost un coleg cu adevarat pana la capat (nu a fost cu intentie,doar un accident :).


ExpEriEncE: Nu eu am zis ca ai wall ci progamul, cum l-am dat si la alti colegi ca sa il aibe si sa il foloseasca, asa ti l-am dat si tie,oricum la tine in STEAM sau in Windows este o problema ti se activeaza ceva sau ti-a ramas o eroare,esti un caz aparte in fine, poate pana la urma o sa o identifice cei care sunt in masura sa o faca,eu din ce am vazut la tine in pc cred ca de acolo e problema.

FLOP progamul este ok si probabil la urmatorul update va si mai la zi cu toate codurile si etc, nu are rost sa intram in altele :).Cat despre demo de ce sa nu mai fie nevoie? sunt la fel de utile si de importante ca si pana acum pentru dovada si pentru codatii clasici afoni si neexperimentati sa se protejeze si sa duca un admin in eroare ,asta e doar un alt mod de a ajuta un admin sa depisteze un codat.
Sincer sa mimezi pe baza sunetului si a conceptiei celor care vizoneaza acel Video, ca nu ai wall pe un demo de 20 de minute si sa ai cateva scapari pe demo (un exemplu), nu isi da seama nimeni de wall,unii sunt vulpoi batrani si stiu cum sa procedeze , deci devine dificil in unele cazuri sa poti demonstra ca respectivul are cod (WALL,)chiar si un admin cu experienta renunta sa isi mai bata capul, fiindca stie oricum care ar fi rezultatul :P, in fine nu are rost sa intram in amanunte ca le stim cu totii :).
Sunt si etape din astea in viata,cand intervine ceva care ne obliga sa fim corecti, daca nu e nimic de ascuns, nu ar trebui sa fie nici o problema pentru noi sa ne adaptam situatiei :D (nu insinuiez nimic la adresa ta).
Dar daca se intampala sa fie ceva ca in cazul lui ROLL, se poate verifica si lua o hotarare,momentan numai el are problema asta si e clar ca e de la el din PC si nu de la progam,la restul functioneaza cum trebuie.BAFTA!


-- 30 Sep 2014, 21:53 --

Experience te incurci singur... Ba ca am ceva in steam ba ca am in pc.

Ai vazut doar am copiat de fata cu tine un cs no-steam si l-am instalat, nu am pus nimic in el, nu am activat nimic si tot ma gaseste programul cu wall? Pe ce criterii? Pai executabilul ala scaneaza pc sau cs-ul ? Nu are nici o logica sincer si e clar ca e o manevra asa ca nu imi bat capul.

Puteti sa-mi dati si ban, faceti ce vreti ca oricum nu ma mai intereseaza, va-ti descotorosit de mine ca de un nimic, nici macar ASU sau tarzan nu a fost tratat asa.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
God.
Site Admin
Site Admin
Posts: 98
Joined: 13 Feb 2014, 08:33
Location: Iasi
Contact:

15 Oct 2014, 11:50

Nu tin partea nimanui, dar v-ati uitat si pe http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive ... ve_visited ?
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

16 Oct 2014, 09:38

Avantaje WAC
- Wargods Anti Cheat detecteaza majoritatea codurilor existente
- Aplicatia este insotita de un plugin *.amxx prin care se pot face verificari direct de pe server
- Cvarurile permit ca utilizarea WACului sa fie optionala, obligatorie pentru admini sau pentru toti jucatorii
- Nu interactioneaza cu VAC (Valve Anti Cheat) sau VAC2 al Steamului
- Wargods Anti Cheat detecteaza mult mai multe coduri decat Steamul (VAC)

- Aplicatia isi va face update automat la aparitia versiunilor noi si la updatarea bazei de date a codurilor
- Sistemul fiind mai evoluat jucatorii nu vor mai fi nevoiti sa isi cumpere Steam!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

18 Oct 2014, 13:59

ExpEriEncE wrote:- Sistemul fiind mai evoluat jucatorii nu vor mai fi nevoiti sa isi cumpere Steam!

Ai gandit inainte sa o scrii sau ai dat doar copy-paste ?
Cum sa spui ca partzul ala de executabil, facut de cine naiba stie, e mai "evoluat" decat steam-ul si valve.

@God, problema e urmatoarea: Executabilul ala ma gaseste cu wall pur si simplu si de pe steam, am copiat si alt cs am scanat, la fel, cica tot wall am dar n-am nimic in pc/cs...
Iti dai seama o adevarata opera de arta si ma amuza teribil cand ii vad pe unii cum venereaza si ridica in slavi acel executabil amarat.

PS: Daca nu mai mai are nimeni nimic de zis, e ultimul meu post pe acest forum, va salut!
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
il3gal
Junior Member
Junior Member
Posts: 54
Joined: 07 Aug 2014, 17:36

19 Oct 2014, 09:41

Nu stiu ce sa zic de acest program decat ca a dat numai error dar problema sta in felu urmator
1.Rollingstone sia luat remove degeaba parerea mea
2.Am dovezile ca programu e plin de buguri si uite si dece zic asta am facut poze respectivului player si uite ce am gasit
Dovezi poze:- http://postimg.org/image/897svls81/
- http://postimg.org/image/d0dif538b/
- http://postimg.org/image/6q5bvugq5/
Iar aicia e dovada de la programu vostru minune plin de errori
Dovadezi programu minune:- http://postimg.org/image/o9y02h21r/
- http://postimg.org/image/ay0ckmafx/
3.Ramane la deciazia voastra daca merita sa ramaie acest program sau sa se scoata
4.Eu unu is total CONTRA acestui program plin de buguri si errori
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

19 Oct 2014, 10:40

Mai prietene tu chiar nu ai ce face ? chiar numai in gol si degeaba vorbesti care tot e problema ta cu acest progam daca Lucian a zis clar cum e treaba cu el?? Si nu mai umbla cu prostii pe aici, ca te inseli, sa iti explic si de ce:

Deci hakcu`ul si pozele tale pe respectivul Player sunt facute la ora 09:53:20 sec iar cand ti-a dat SCAN la progam a iesit si a reintrat pe cs si normal ca nu ti-a mai aparut nimic, a deschis cs la 10:11:22 si a dat scan la 10:12:22 la ce te bagi aiurea in seama iar? sa zicem ca ai gresit si nu stiai chestia asta, dar ti-am mai zis documenteaza-te inainte sa vb eroarea e doar in capul tau.Pentru ultima data iti zic nu mai vorbi doar ca sa te aflii in treaba.Nu am nimic cu tine dar esti numai pe langa.Bye
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

19 Oct 2014, 12:46

Exp,repet:Lasa lumea sa vorbeasca ,sa si dea cu parerea,nu mai incerca sa le inchizi gura.Nu toata lumea tre sa fie deacord cu tine.Ce te deranjeaza pe tine asa tare ca el nu ti impartaseste parerea? Nu se baga in seama,vorbeste si el pe forum.Nu e voie?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
il3gal
Junior Member
Junior Member
Posts: 54
Joined: 07 Aug 2014, 17:36

19 Oct 2014, 13:30

Ca sa intelegi si tu odata pt totdeanuna ca nu ma bag in seama aiurea ce tu o arzi aiurea o faci pea sefu peaicia fix cum a zis si KLAPS sari peste hotararea lui ceia ce tu vad ca inca nu sti care e al mai mare pe forum si inca nu ai inteles unde tie locu

Postby KLAPS » 18 Oct 2014, 19:57
Experience...eu zic sa o lasi mai usor

Numai nu tia zis ca suferi de sefie da iti zic eu si sa lamurim cu ora care zici u omu a intrat pe mess si mia dat pozele,dar findca eu is la jumatatea paduri si nu prea am net am asteptat vreo cateva minute sa descarce pozele la mine in pc dupa care iam dat programu si e normal sa fi trecut vreo 9 minunte din cauza netului nu o mai arde tu cu stou asta ca sa plictiseste lumea de el cand intri pe forum la fel ca toti ceilalti scutura bine umeri de grade si eventual ramai la subect nu fa din tantar harmasar.Cred si eu ca iti permiti ca GM da hai sa nu uitam ca suntem pe un forum ceia ce inseamna ca toti avem cate un cuvant de spus si cate o parere de dat si cel care ia decizile nu esti tu,e cei care au admini pe site
Iar parerea mea despre ce zici tu e una si buna,ca e si normal sa fi deacord cu programu ca doar asa ai ajuns GM lai sapat pe Rollingstone cu erroarea asta de program si acuma trebuie sal impresionezi pe Lucian sa arati ca tu esti zemu nu merge placa asta credema
Post Reply