Timeleft TITI

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

09 Oct 2014, 11:20

Treaba e simpla de ce sa umblam si sa schimbam cum vrem noi ??? daca un admin sta pe harta doar 10 min si apoi iese din diferite motive de pe server,automat ceilalti trebuie sa joace 40 50 de minute o harta asta in speranta ca nu apare un alt admin pe server, mai bine lasati naibii la 35 de minute o harta si gata.Va alintati sa schimbati si sa va faceti de treaba fara rost. Si tin sa-ti aduc aminte Teacher ca regulamentul spune ca o harta trebuie schimbata cand sunt mai putin de 5 minute, atunci inseamna ca actiunile tale se bat cap in cap cu regulamentul daca esti de parere ca un admin care intra dupa tine poate schimba harta cand si cum vrea el. BAFTA!!



4 - Este interzisa schimbarea hartii cand sunt mai mult de 5 de minute din timpul ramas. (va place sa interpetati cum vreti voi acest regulament, tocmai pentru ca pe ici pe colo vi se mai permite,mai rau e cand tu nu il respecti dar il obligi sau il sfatuiesti si pe altu sa greseasca)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

09 Oct 2014, 12:45

Regulamentul este pentru a ajuta serverul la o mai buna functionare.
Daca intr-un anumit moment observ ca trebuie sa fac ceva ce contravine in oarecare masura regulamentului, eu nu stau pe ganduri.
Actiunile mele sunt fondate, pot fi argumentate logic si nu sunt la bunul meu plac.
1.Daca sunt mai mult de 5 minute ramase din mapa, initiez un vot care sa intreb playerii daca sa schimb mapa sau nu. In functie de raspunsul votului dau la vot cel putin 2 mape.
2.Tot acolo (Regula no. 4 alineat 3) gasesti si numarul de playeri care-ti da voie sa schimbi harta in functie de numarul lor
3. (REVIN) Nu-mi spune ca ai sa joci prodigy sau siege in 15 playeri si nu ai sa dai vot la mape mai cunoscute din altruismul tau de a respecta regulamentul stiind foarte bine ca serverul se goleste la asemenea mape
Inca o data repet... Adminul este in slujba serverului si nu serverul la cheremul adminului.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

09 Oct 2014, 20:23

Pentru ce ne lungim atat cu discutia asta ? Iar incepem telenovele ? Ma baiatule cat mai ai de gand sa te ofensezi ? Ai gresit, ai continuat sa gresesti si acuma poti lua atitudine asupra propriei persoane. Nu a luat Luci cum scrie in regulament si in locul tau as lasa tonul jos. Eu zic ca mai elegant este sa lasi naibii 35 minute pe server ok ? Tu te joci cu timelimitul si iesi. Cati rcon crezi ca mai intra dupa tine ? Cand o sa ai obraz fata de server si intr'adevar iti pasa de actiunile tale atunci sa ne lungim la vorbe..
Mr. Laif.
Image
© 2004-2017
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

12 Oct 2014, 13:18

OK... M-ati pus cu botu pe labe... SAAAUUU NU.
Vorbim de timelimit, daca sa fie intr-un fel sau altu, nu de actiunile mele. Nu mai ataca persoana.
Ai ceva de reprosat la actiunile mele, Forumul dedicat serverului Titi are sectiunea Reclamatii unde conform modelului dat de tine poti sa expui problema ta, vizavi de actiunile mele.
Nu adu numele lui Lucian ca ar face, ca ar zice... nu cred ca are nevoie de mesageri daca are ceva de comunicat.
Elegant ar fi daca ai inceta sa scrii naibii fara bold integral

Au fost cel putin 2 randuri cand am gasit timelimit la 80...
Era mai bun ala k nu era pus de mine...
Mr. e clan.... Laif nu-l stiu... ai vrut sa mai zici ceva ??? Ca te-ai oprit subit.

Sa nu mai fac jdemii de posturi... nici tu nu citesti ce am scris...
"Actiunile mele sunt fondate, pot fi argumentate logic si nu sunt la bunul meu plac"
Fa o Reclamatie si nu mai acuza aiurea.. s-ar putea sa ai si niste sustinatori, cine stie poate chiar sorti de izbanda.
Si inca ceva ... Da aici am terminat discutia!
Last edited by Mr.Teacher on 12 Oct 2014, 21:41, edited 2 times in total.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

12 Oct 2014, 15:30

11 - Adminilor li se interzice folosirea in scop personal a comenzilor serverului.
Sanctiune : Pierderea accesului
Am terminat discutia da ?
Image
© 2004-2017
Post Reply