DEMO Fr3cventa!!!!

Discutiile de orice gen sunt bine venite aici

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

01 Sep 2014, 20:03

Fac urmatorul anunt: daca stimatul jucator Fr3cventa care mai avea si pretentia de a fi coleg admin cu noi nu-mi prezinta demo facut azi pe 01.09.2014 pe harta dustyaztec de la mine are garantat hack de fiecare data cand il vad pe server fara sa mai stau la discutii multmesc.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

01 Sep 2014, 20:28

Da si eu i-am facut demo-uri la greu si a venit cu o bucata de demo intr-o zi cand nu apasa butonul si am luat warn, penibil...
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

01 Sep 2014, 21:12

Eu i-am zis pe server sa-mi prezinte demo pe forum si bineinteles ca nu stia despre ce e vorba ce demo si etc.cu alte cuvinte o facea pe a prostul,i-am dat kick si nu a mai aparut nici cu demo nici cu o explicatie si l-am banat pe server dar next time.......HACK!!! de cate ori il prind pe serverele G1
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
fR3cventa
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 04 Jul 2014, 10:06

02 Sep 2014, 10:18

Deci chiar va rog sa imi dati hack ce vreti voi de cate ori vedeti numele fR3cventa/hunt/r4duku/Go[L]D sau alte nikc-uri care au jucat cu hltv. Daca eu va spun ca chiar nu gasesc demo-u chiar nu il gasesc si chiar nu mai folosesc cod de cand cu fH. Deci sa imi dati ce vreti. :*
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

02 Sep 2014, 10:37

PM Primit de la acest individ :))

Sent: 01 Sep 2014, 20:55
From: fR3cventa
To: ExpEriEncE

Mai, nu mi-ai facut niciun demo ma.


Nu gasesti demo de ieri nelu? :))) ti-am zis de inainte de el si tu tot nu il gasesti nu? ok eu ti-as da ban si pe forum dar atentie cand te vad pe serverele G1 ai zburat fara discutii....
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

18 Dec 2014, 18:06

In urma noilor discutii de pe forum am decis sa-mi spun si eu patania in cadrul acestui topic, cu toate ca la vremea cand a fost (topicul) in front panel am zis sa ma abtin pentru a nu se interpreta gresit postul.
In experienta mea am intalnit situatii in care pozele sau demourile nu se mai salvau deloc in pc, iar in cstrike aveam demouri si poze mai vechi . Si e vorba de aceleasi versiuni de cs care apoi re-re-reinstalate au salvat din nou fisierele in cstrike.
Inca o data revin si spun : sa nu se interpreteze gresit nici ideea nici momentul postarii, este doar o experienta traita de mine.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Post Reply